LG מספר טלפון

LG מספר טלפון

1900-72-4865
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו
מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר שלכם.
לפניכם מידע על זמינות המוקד של מספר טלפון זה.

ימי ושעות פעילות המוקד
ימים א'-ה': 9:00 – 17:00
שישי: לא ידוע.

LG – סקירה כללית
חברת LG הינה חברה המייצרת ומשווקת מוצרי חשמל ביתיים ומקצועיים ומוצרי תקשורות מגוונים בתחומים שונים כגון מסכי טלוויזיה, מסכי מחשב, טלפונים, מחשבים ואפילו מקררים, תנורים, מכונות כביסה, מקרוגלים ושואבי אבק. למעשה ניתן להרכיב חבילה כוללת לבית, של מוצרי חשמל וכולם ממותג LG האהוב והמוכר. חברת LG מתמקדת בעיקר בחווית השירות של הלקוח ודואגת להעניק לו את השירות הטוב ביותר שניתן לקבל, בכל הקשור למוצרים אותם רכש מחברת LG. מוצרי חברת LG מוגדרים כמוצרים שהשימוש בהם הוא נוח וקל ללמידה, אינטואיטיבי ופשוט וכך למעשה כל אחד יוכל להפעיל את כל אחד מהמוצרים של החברה בקלות וביעילות. אבל גם במידה ובכל זאת רכשתם מוצר חדש של חברת LG ואתם לא ממש מצליחים לתפעל אותו כמו שצריך, או לחילופין יש לכם תקלה במוצר של החברה, או שאתם בכלל מתעניינים חדשים באחד ממוצרי חברת LG, אתם מוזמנים ליצור קשר עם מספר טלפון מוקד חברת LG לצורך בירור פרטים נוספים או קבלת סיוע ומידע לגביי אותו מוצר בו אתם מתעניינים.
LG מספר טלפון מוקד – 1-700-50-60-54.

מוקד LG – מספר טלפון
אל מספר טלפון מוקד שירות LG ניתן לפנות בשאלון לגביי המוצרים השונים של החברה, מיקום סניפי הרשת או המשווקים המורשים, מחיר מומלץ לצרכן, מקום ייצור של דגם מסויים שאתם מעוניינים לרכוש, בירור לגביי תנאי האחריות ורכישת הרחבת אחריות לפי הצורך, תיאום טכנאי להתקנה ראשונית של מוצרים מסויימים, כמו מכונת כביסה, או מייבש ואף הפעלת האחריות בתיאום עם טכנאי בבית הלקוח. בכל אחת מפניות אלה ועוד ניתן להתקשר למספר טלפון מוקד חברת LG במהלך שעות הפעילות והן בימים ראשון עד חמישי בין השעות 9:00 – 17:00. בימי שישי וערבי חג מוקד שירות הלקוחות של חברת LG יהיה סגור. או לחילופין לפנות לחברה באמצעות אתר האינטרנט שלה, או באמצעות כתובת המייל.

LG – טיפ
בטרם תפנו לטלפון של LG מומלץ להכיר את הטיפים הבאים:

טיפ ראשון – חברת LG מקפידה לחדש כל הזמן את הטכנולוגיות של המוצרים שלה. כך למשל תוכלו למצוא בחברת LG את הטלפו הקעור הראשון, את טלוויזית ה – oled הראשונה וגם את שואב האבק ללא הכבלים. כלל הטכנולוגיות החדשניות של חברת LG נועדו כדי להקל על חיי לקוחות החברה ולאפשר להם להשתמש במוצרי תקשורות או חשמל ביתיים מתקדמים וחדשניים. במידה ואתם מאלה שאוהבים להיות הראשונים, שמתנסים בטכנולוגיות הכי חדשות, תוכלו ליצור קשר עם מספר טלפון מוקד שירות הלקוחות והמכירות של חברת LG, לצורך בירור פרטים נוספים לגביי המוצרים החדשים והחדשניים ביותר בחברת LG.

אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות


שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין
אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *