מגה שירות לקוחות

מגה שירות לקוחות

1900-72-4809
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו
מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר שלכם.
לפניכם מידע על זמינות המוקד של מספר טלפון זה.

ימי ושעות פעילות המוקד
ימים א'-ה': 8:00-16:00
שישי: 8:00-12:30

מגה שירות לקוחות
רשת מגה קמעונאות בע"מ הינה אחת מרשתות השיווק המובילות בישראל. הרשת מגה קמעונאות בע"מ מורכבת מכמה רשתות: מגה בעיר, מגה בול, מגה הכול במקום אחד ומגה באינטרנט (קניות בחנות המקוונת). סניפי הרשת פרוסים בכל רחבי הארץ ומציעים ללקוחות מגוון מוצרי מזון, טקסטיל, טכנולוגיה וחשמל, קוסמטיקה, תינוקות ועוד כשהדגש הוא על מוצרים טריים ואיכותיים ביותר. לקוחות החברה יכולים לגשת לכל אחד מסניפי מגה או לרכוש ממגוון המוצרים באמצעות אתר מגה באינטרנט.
לקוחות המעוניינים לקבל מידע על פעילות החברה יכולים לעשות זאת בכמה אופנים: באמצעות גלישה לאתר "מגה בעיר", בכתובת: http://www.mega-bair.co.il/ , או לאתר "מגה בול", בכתובת: http://www.megabool.co.il/ , באמצעות פניה למוקד הטלפוני של החברה או באמצעות שליחת טופס מקוון.

מגה שירות לקוחות – ערוצי תקשורת
באתרי "מגה בעיר" ו"מגה בול" ניתן לקבל מידע על מוצרים הנמצאים במלאי, מבצעים בלעדיים, לקבל מידע על סניפי הרשת ושעות הפעילות, לצפות במתכונים, להצטרף למועדון הלקוחות You ולקבל הנחות והטבות ייחודיות, להצטרף לרשימת תפוצה, רשימת קניות להורדה ואפשרות לשלוח פניה לנציג שירות באמצעות טופס מקוון. באתר "מגה באינטרנט" ניתן להזמין חבילת מוצרים ולקבל את ההזמנה במשלוח ישיר עד הבית.
כמו כן, ניתן לפנות למוקד שירות הלקוחות של מגה ולקבל מידע מנציגי שירות לגבי ביצוע הזמנה, ביטולים, החלפת כתובת, תמיכה טכנית ועוד. כתובת מגה למשלוח מכתבים: העמל 2, פארק תעשייה סיבל ראש העין מיקוד: 48092.

מגה שירות לקוחות – מספר טלפון
– מספר הטלפון של מוקד שירות הלקוחות המרכזי של מגה הינו: 1800-357-357 או 03-9282222. ניתן לפנות למוקד ולהיענות ע"י נציג שירות בימים א'- ה' בין השעות 08:00-16:00 ובימי ו' בין השעות 08:00-12:30. אם ברצונכם לבצע הזמנה או לפנות לנציג תמיכה טכנית ניתן לפנות למספר טלפון: 1800-229-229 בימים א'- ה' בין השעות 07:00-23:00 ובימי ו' בין השעות 07:00-14:00.
– שעות הפתיחה בסניפים, כתובות מדויקות ומספרי טלפון מופיעים באתרי האינטרנט.
– לשאלות בנוגע להזמנת מוצרים דרך האינטרנט , ניתן לפנות למוקד שירות לקוחות מגה באינטרנט בטלפון: 1800-229-229 (מוקד לקוחות פרטיים) או 03-5550747 (מוקד לקוחות עסקיים). כמו כן, ניתן ליצור קשר באמצעות הפקס שמספרו: 1-800-279-279. שעות הפעילות של המוקד: בימים א'- ה' בין השעות 07:00-23:00, ובימי ו' בין השעות 07:00-14:00.

מגה שירות לקוחות – טיפ
על מנת לייעל את הקניה ברשת מגה ולחסוך לעצמכם זמן יקר, מומלץ להעביר את ההזמנה באמצעות פקס או מייל- כך תחסכו לכם את זמן ההמתנה במוקד הטלפוני. לשם כך, יש למלא את טופס ההזמנה באתר האינטרנט של מגה באינטרנט: http://www.mega.co.il/, להשאיר מספר טלפון עדכני ולציין כל מידע הנודע למוצר שתירצו להזמין. ניתן להזמין מוצרים באמצעות המייל או באמצעות הפקס שמספרו: 1800-279-279.

אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות


שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין
אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.

One Response to מגה שירות לקוחות

 1. מאת שושי וינריב:

  שלום
  שמי שוטשי וינריב טכני לקוחה קבועה מיום הפתח הסניף בישוב מכבים.
  הופתעתי לגלות ששתי עובדות הסניף הוותיקות סיגל נחום ומרינה הועברו מהסניף .
  יצרנו אתם קשרים חמים אני נכנסת לקנות בסניף רק בגללם. אפילו הנכדים שלי מכירות אותן בשמן לא יכול להיות שיועברו התפקידים לאחר ככל הרבה שנים. אני חברים כמוני נכנסים לקנות בסניף בגללם. במידה ללא יוחזרו לתפקידים בסניף לא אכנס לקנות בסניף זה.
  כמו כן יש באזורנו רשתות רבות חניית נכנסת לקנות בסניף מכבים רק בגללם,ובגלל היושר והאמינות שלהן והשירות החם והטוב ממש כמו משפחה. אודה על תגובתכם ושתוף הפעולה תודה שושי

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *