מיטב דש מוקד טלפוני

מיטב דש מוקד טלפוני

1900-72-4797
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו
מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר שלכם.
לפניכם מידע על זמינות המוקד של מספר טלפון זה.

ימי ושעות פעילות המוקד
ימים א'-ה': 8:00-20:00
שישי: 8:30-12:30

מיטב דש – סקירה כללית
מיטב דש היא חברה להשקעות, שמספקת עבור לקוחותיה השונים והמגוונים מגוון רחב של שירותים בתחום ההשקעות הפיננסיות. מיטב דש הוא אחד מבית ההשקעות הגדולים והמוכרים ביותר בישראל והוא מנהל את כספי ההשקעות של רבים מאיתנו, בצורות מגוונות ובמסלולים שונים. נכון להיום בית ההשקעות מיטב דש מנהל עבור לקוחותיו סכום כולל של למעלה ממאה ושלושים מליארד ש"ח סה"כ, מה שהופך אותם לבית השקעות גדול בתחום. ניתן לפתוח תיק השקעות בבית ההשקעות של מיטב דש, בין אם אתם לקוחות פרטיים, עסקיים או אפילו לקוחות מוסדיים וזאת בהתאם לצרכים האישיים שלכם. נציגי שירות הלקוחות של מיטב ישמחו לענות לשיחתכם ולסייע לכם בבחירת מסלול ההשקעה המתאים ביותר לסכום הכסף שברשותכם, מידת הנזילות שדרושה לכם ומידת הסיכון שאתם מחפשים. ניתן ליצור קשר עם מוקד שירות הלקוחות של מיטב דש במספר טלפון מוקד בכל שאלה בנוגע למוצרים והשירותים אותם מספקת מיטב דש, לדוגמא קופות גמל, קרנות השתלמות, קרנות פנסיה, ייעוץ משכנתא, תעודות סל ועוד.
מיטב דש מספר טלפון מוקד – *3366.

מוקד מיטב דש – מספר טלפון
במספר טלפון מוקד מיטב דש יוכלו לענות על שאלותיכם השונות, לסייע לכם להבין איזה סוג השקעה נחוץ לכם וכמובן גם לקבוע לכם פגישה, במידת הצורך, עם יועץ השקעות מוסמך מטעם בית ההשקעות. אנשים רבים חוששים לשים את כל כספם במקום מסויים ולתת לו לנהל להם את הכסף ולכן ייבחרו בבית השקעות גדול ואמין לצורך כך. ככל שבית ההשקעות גדול ומוכר יותר, כך הוא גם יינהל כספים רבים יותר ויוכל להשיג לכם הלקוחות תנאים טובים יותר במסלולי ההשקעה השונים. כשהריבית נמוכה בבנק, אנשים רבים בוחרים להשקיע את כספם באפיקים אחרים ופונים לעזרת בית השקעות. בדיוק בשביל זה מנהל בית ההשקעות מיטב דש סוגים שונים של אפיקי חיסכון, כאשר כל אפיק מתאים לסוג אחר של אנשים. במידה ואתם מתעניינים בפתיחת חיסכון, תיק השקעות או אפילו קופת גמל, צרו קשר עוד היום עם מספר טלפון מוקד בית ההשקעות מיטב דש.

מיטב דש – טיפ
בטרם תפנו לטלפון של מיטב דש מומלץ להכיר את הטיפים הבאים:

טיפ ראשון – מיטב דש הינה החברה הראשונה שהחלה לשווק ללקוחותיה מוצר שנקרא ניהול פנסיה דיגיטלית. ההצטרפות לפנסיה הדיגיטלים של חברת מיטב דש תוכל לחסוך לכם עשרות אלפי שקלים על ידי הורדה משמעותית בסכום דמי הניהול הנגבים מכם בכל דוח שנתי. בקרן פנסיה זו תוכלו להנות מדמי ניהול מהנמוכים בישראל והם אחוז וחצי מההפקדה ו0.19 אחוז בלבד מהרווחים. במידה ואתם בעלי קרנות פנסיה פעילות, תוכלו לשלוח את הדוח השנתי למיטב באמצעות המייל של מוקד שירות הלקוחות והם יסייעו לכם לבצע את המעבר בקלות וביעילות.

אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות


שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין
אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *