בנק מרכנתיל שירות לקוחות

בנק מרכנתיל שירות לקוחות

1900-72-4831
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו
מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר שלכם.
לפניכם מידע על זמינות המוקד של מספר טלפון זה.

ימי ושעות פעילות המוקד
ימים א'-ה': 06:00-24:00
שישי: 06:00-15:00

בנק מרכנתיל – סקירה כללית
בנק מרכנתיל הוא בנק ותיק בישראל, אשר החל את דרכו לפני כמעט מאה שנה, אפילו לפני הקמת המדינה. בשנות השבעים הוחלט על מיזוג בין שני הבנקים הגדולים מרכנתיל ודיסקונט והם כיום משמשים את לקוחותיהם הפרטיים והעסקיים. בבנק מרכנתיל תוכלו להנות מכלל השירותים הבנקאים המוצעים כיום, כמו ניהול חשבון עובר ושב, פקדונות וחסכונות, כרטיסי אשראי, שירות אישי מבנקאי, משכנתאות והלוואות שונות ועוד. לבנק מרכנתיל ישנם כשמונים סניפים הפזורים בכל רחבי הארץ. בכל אחד מהסניפים תוכלו לקבל את כלל השירותים הבנקאיים הדרושים לכם כלקוחות פרטיים או עיסקיים. בנוסף מציע בנק מרכנתיל גם שירות של בנקאות ישירה באמצעות הסלולאר, כאשר תוכלו לקבל שירותים באמצעות אפליקציה בטלפון שלכם, או לחילופין שירותים שונים באמצעות מספר טלפון מוקד בנק מרכנתיל. לפנייה בנושא פתיחת חשבון בבנק מרכנתיל, או לקבלת שירות כלקוח קיים, אתם מוזמנים להתקשר ישירות למספר טלפון מוקד של הבנק.
בנק מרכנתיל מספר טלפון מוקד – 03-9439343.

מוקד בנק מרכנתיל – מספר טלפון
מוקד בנק מרכנתיל הוא המוקד שאחראי על הקשר הישיר עם לקוחות הבנק. כיום הרבה יותר קל להתקשר למוקד הטלפוני, מאשר לגשת לבנק ולעמוד בתור. במידה ואתם מעוניינים לבצע פעולה כלשהי בחשבונכם, העברה בנקאית, לקיחת הלוואה, בירור לגביי חיוב מסויים, הזמנת כרטיסי אשראי, צקים או אישורים ופירוטים, ביצוע שינוי בהוראות קבע ועוד, אתם מוזמנים לפנות למספר טלפון מוקד בנק מרכנתיל ולקבל מנציג השירות של הבנק את כלל השירותים המגיעים לכם באמצעות הטלפון בלבד. כך למעשה תוכלו לבצע פעולות שונות מבלי לצאת מהבית. חלק מהפעולות ניתנות לביצוע גם באמצעות האתר של הבנק, במידה ונתתם לכך אישור במועד פתיחת החשבון באתר. בכל שאלה, התייעצות, או ביצוע פעולה כלשהי, מומלץ ראשית כל להתקשר למספר טלפון מוקד בנק מרכנתיל.

בנק מרכנתיל – טיפ
בטרם תפנו לטלפון של בנק מרכנתיל מומלץ להכיר את הטיפים הבאים:

טיפ ראשון – שיטת הבנקאות הישירה של בנק מרכנתיל מציעה לכם לקוחות הבנק ומתעניינים חדשים בשירותי הבנק, שירותים בנקאיים מהירים ונוחים באמצעות טכנולוגיה חדשנית המשלבת אפליקציה, אתר אינטרנט ומוקד טלפון של הבנק. למעשה כיום, אחוז ניכר מהשירותים הבנקאיים אינם מחייבים אתכם לצאת מהבית ואתם יכולים לקבל את השירותים, אפילו באמצעות שיחת טלפון קצרה למספר טלפון מוקד שירות הלקוחות של בנק מרכנתיל. כל שעליכם לעשות הוא להתקשר למספר טלפון מוקד בנק מרכנתיל, במהלך שעות הפעילות של המוקד ונציגי השירות ישמחו לעמוד לשירותכם.

טיפ שני – אל מספר טלפון מוקד בנק מרכנתיל רצוי להתקשר בשעות הצהריים. שעות הצהריים הם השעות הפנויות והרגועות ביותר במוקד ולכן המענה מהיר יותר ותחכו פחות זמן על הקו.

אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות


שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין
אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *