מי עדן מוקד טלפוני

מי עדן מוקד טלפוני

1900-72-4776
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו
מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר שלכם.
לפניכם מידע על זמינות המוקד של מספר טלפון זה.

ימי ושעות פעילות המוקד
ימים א'-ה': לא ידוע.
שישי: לא ידוע.

מי עדן – סקירה כללית
ברוב איזורי הארץ לא מומלץ לשתות את מי הברז. ישנם סוגים שונים של פתרונות לשתייה, בינהם ברי מים מתקדמים, בקבוקי מים, סינון מים. את רוב הפתרונות תוכלו למצוא בחברת מי עדן. מי עדן מספקת ללקוחותיה מגוון פתרונות לשתיית מים החל מבקבוקים בגדלים שונים, ברי מים מתקדמים מסוגים שונים ועוד. במידה ואתם מתעניינים בהזמנת בר מים מיוחד של חברת מי עדן, אתם מוזמנים להתקשר למספר טלפון מוקד חברת מי עדן ולהתעניין לגביי ברי המים השונים שמציעה החברה. תוכלו בנוסף להיכנס קודם לכן לאתר האינטרנט של החברה ולבדוק וללמוד אודות ברי המים השונים וכך להגיע לשיחה עם נציג שירות לקוחות מוכנים מראש. תוכלו ליצור קשר עם מספר טלפון מוקד שירות הלקוחות של חברת מי עדן, גם בתלונה על מוצר מקולקל, בירור לגביי סניפים ורשתות שיווק, בהם משווקים מוצרי החברה, הצעות ייעול ועוד.
מי עדן מספר טלפון מוקד – *5335.

מוקד מי עדן – מספר טלפון
את מספר טלפון מוקד שירות הלקוחות והמכירות של חברת מי עדן תוכלו להשיג בימים ראשון עד חמישי בין השעות 9:00 – 17:00. בימי שישי וערבי חג המוקד הטלפוני של חברת מי עדן יהיה סגור. ניתן להתקשר למספר טלפון מוקד מי עדן בכל שאלה. רוב הפניות המגיעות למוקד שירות הלקוחות של חברת מי עדן יהיו בנושאים, כמו התעניינות והזמנה של ברי המים המתקדמים של חברת מי עדן, בירור לגביי אספקת מים, שינוי כמות לאספקה, הקפאת אספקה, ביטול השירות, תקלה בבר המים או בקשה להצעת מחיר להחלפת בר מים וכן שינוי פרטים אישיים במנוי, כגון טלפון, אמצעי תשלום וכו׳. בנוסף ניתן להתקשר למספר טלפון מוקד שירות הלקוחות של חברת מי עדן, גם בשאלות לגביי מוצרים אחרים של החברה, דיווח על מוצר מקולקל, בירור לגביי רשתות השיווק, המציעות את המוצרים של החברה למכירה ועוד.

מי עדן – טיפ
בטרם תפנו לטלפון של מי עדן מומלץ להכיר את הטיפים הבאים:

טיפ ראשון – רוב האנשים שומעים את צמד המילים ״מי עדן״ וישר חושבים על בקבוקי המים של החברה, או לחילופין על בר המים שלה. אך למעשה חברת מי עדן מציעה למכירה מוצרים ושירותים שאינם בהכרח קשורים ישירות למים. כך לדוגמא תוכלו לרכוש בחברה מכונת קפה של לבצ׳ה במחיר משתלם, זאת בהתחייבות לשנה להזמת קפסולות בכמות מסויימת. בנוסף תהנו מאחריות מלאה על המכונה למשך שנה. אז אם ממש מתחשק לכם, שתהיה לכם בבית מכונת קפה משובחת ואיכותית, שמכינה קפה איטלקי, אך לא יכולים להשקיע כסף רב במכונה שכזו, המכונה המקצועית שחברת מי עדן מציעה למכירה היא בדיוק בשבילכם.

אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות


שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין
אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *