מגדל מוקד טלפוני

מגדל מוקד טלפוני

1900-72-4754
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו
מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר שלכם.
לפניכם מידע על זמינות המוקד של מספר טלפון זה.

ימי ושעות פעילות המוקד
ימים א'-ה': 8:00 – 17:00
שישי: לא ידוע.

מגדל – סקירה כללית
חברת מגדל הינה חברה גדולה, אשר מעניקה ללקוחותיה שירותי ביטוח ופיננסיים. בין המוצרים אותם ניתן למצוא בחברת מגדל ישנם ביטוחים שונים, כגון ביטוחי חיים, ביטוחי פנסיה, ביטוחי רכב ודירה, ביטוחי אובדן כושר עבודה ואפילו ביטוח נסיעות לחו״ל. למעשה תוכל למצוא בחברת מגדל את כל סוגי הביטוחים הנחוצים, כדי שתוכל לישון בראש שקט. לצורך גיוס לקוחות חדשים ושמירה על הלקוחות הותיקים שלה, מתפעלת חברת מגדל מוקד טלפוני לשירות לקוחות, אליו ניתן להגיע במספר אופנים. ראשית על ידי חיוג למספר הטלפון שלו, שנית באמצעות כתובת המייל של החברה וגם דרך אתר האינטרנט שלה בעמוד הפנייה הישירה. בכל שאלה פנייה או בעיה, ניתן ליצור קשר ישיר עם המוקד, בו יענו לכם נציגי החברה שיוכלו לסייע לכם בכל שאלה וגם לתאם לכם פגישה עם סוכן ביטוח או יועץ פנסיוני לפי דרישתכם.
מגדל מספר טלפון מוקד – 03-9201010.

מוקד מגדל – מספר טלפון
שעות הפעילות במספר טלפון מוקד מגדל הן בימים ראשון עד חמישי בין השעות 8:00 – 17:00. בימי שישי וערבי חג המוקד הטלפוני של חברת מגדל יהיה סגור.במוקד תוכלו לבחור בנתב השיחות את המחלקה המתאימה לטיפול בפנייתכם. במידה ואתם מעוניינים בהצעת מחיר לפוליסה חדשה או לחילופין בהצעה מתחרה לפוליסה קיימת שברשותכם בחברה מתחרה למגדל, בחרו בנתב השיחות את מחלקת המכירות. במידה ואתם מעוניינים לבטל פוליסה במגדל, לעדכן פרטים או מוטבים, אתם יכולים לפנות בנתב למחלקת שירות הלקוחות. כמו כן תוכלו להשתמש גם במערכת האוטומטית או באתר האינטרנט, לצורך ביצוע פעולות פשוטות וכך למעשה תחסכו לעצמכם את ההמתנה הארוכה על הקו.

מגדל – טיפ
בטרם תפנו לטלפון של מגדל מומלץ להכיר את הטיפים הבאים:

טיפ ראשון – קשה לנו לפעמים עם כל תחום הביטוח, מכיוון שחשיבה על פוליסת ביטוח היא לרוב מחשבה על הנורא מכל. רוב פוליסות הביטוח עוסקות בתאונות, מוות, ונכות ולכן לפעמים קשה לנו מאוד להתעסק בתחומים אלה. אך למען האמת ביטוח הוא נקודת האור במקרה אסון. הוא נותן לנו משענת וביטחון כלכלי, שברגעים קשים מאוד מאוד חשוב. בדיוק לשם כך קיים במגדל מחשבון וירטואלי שנקרא מחשבון הריסק. מחשבון זה יתשאל אתכם ויבנה אתכם שלב אחר שלב את הביטוח המתאים ביותר לכם, לפי המין שלכם, הגיל, מצבכם הרפואי ומצבכם המשפחתי. מומלץ מאוד לבצע את המחשבון הזה בטרם תבחרו את הפוליסה המתאימה לכם בתחום ביטוחי החיים. לצורך ביצוע מחשבון הריסק, יש להיכנס לאתר האינטרנט של החברה, או ליצור קשר עם מספר טלפון מוקד שירות הלקוחות של חברת מגדל.

אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות


שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין
אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *