משרד הפנים טלפון

משרד הפנים טלפון

1900-72-4791
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו
מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר שלכם.
לפניכם מידע על זמינות המוקד של מספר טלפון זה.

ימי ושעות פעילות המוקד
ימים א', ג', ה': 8:00-16:00
ימים ב', ד': 8:00-18:00

משרד הפנים – סקירה כללית
משרד הפנים הינו אחד ממשרדי הממשלה החשובים ביותר בישראל. משרד הפנים אמון על מגוון תחומים ובעיקר על רישום התושבים החיים בישראל. בין הסמכויות הרבות של משרד הפנים נמצא את נושא התכנון והבנייה, השלטון המקומי וכן הבחירות באותם רשויות מקומיות, הפיקוח על הבנייה, תפעול שעון הקיץ ואפילו את חופי הרחצה. מעבר לכך אחראי המשרד על רישום התושבים במרשם משרד הפנים, הנפקת תעודות זהות, דרכונים עדכון כתובות מגורים ועוד. במידה ויש לכם שאלות או בירורים בנושאים הקשורים לתחומי הטיפול של משרד הפנים, אתם מוזמנים ליצור קשר עם המשרד באמצעות מספר טלפון מוקד משרד הפנים, במהלך שעות הפעילות שלו, או לחילופין באמצעות המערכת הממוחשבת באתר האינטרנט של משרד הפנים, או באמצעות פנייה דרך המייל של המוקד.
משרד הפנים מספר טלפון מוקד – 1222-3450.

מוקד משרד הפנים – מספר טלפון
הדרכון שלכם אבד ואתם רוצים להנפיק חדש? תעודת הזהות שלכם כבר בלויה, או שהתמונה בה לא עדכנית ואתם רוצים לקבל חדשה? ילדת ילד לא מזמן ואתם מעוניינים לרשום אותו במשרד הפנים? מלאו לכם שש עשרה שנים ואתם מעוניינים להוציא תעודת זהות? בכל הנושאים הללו ועוד מטפל משרד הפנים. לבירור אודות סניפי המשרד, שעות הקבלה, קבלת טפסים, שיש להכין ולהביא איתכם, או לחילופין לגביי הזמנת טפסים ותשלום אגרות בצורה מקוונת, תוכלו לפנות ישירות למספר טלפון מוקד הבירורים של משרד הפנים, במהלך שעות הפעילות של המוקד והן בימים ראשון עד חמישי בין השעות 13:00 – 15:00. בימי שישי וערבי חג המוקד הטלפוני של משרד הפנים יהיה סגור. ניתן בנוסף להגיע למשרדי משרד הפנים בעיר הקרובה לאיזור מגורכם. מומלץ לברר קודם מהן שעות הפעילות במשרד הספציפי אליו את מתייעדים להגיע.

משרד הפנים – טיפ
בטרם תפנו לטלפון של משרד הפנים מומלץ להכיר את הטיפים הבאים:

טיפ ראשון – מתכננים בקרוב טיסה לחו״ל וגיליתם שהדרכון שלכם לא בתוקף? אנשים רבים מבטלים את התכנון לסוע לחו״ל בגלל תוקף של דרכון, אך אינם יודעים שישנן דרכים מהירות לחדש את דרכונם. ראשית במידה ואתם טסים בעוד מספר ימים ובמשרד הפנים אומרים לכם שדרכון שחודש יגיע בדואר עד עשרה ימים מיום הגשת הבקשה בסניף, חשוב שתדעו שישנה אפשרות לקבל את הדרכון ישירות בדלפק הרלוונטי, באמצעות איסוף עצמי. במקרה כזה הדרכון יחכה לכם בדלפק בתוך מספר ימים וכך תוכלו לסוע לחו״ל מהר יותר. במידה והטיסה היא מיידית, תוכלו תמיד לחדש את הדרכון באופן מיידי בשדה התעופה. קחו בחשבון שאופציה זו עולה לא מעט כסף, אך אם אין לכם ברירה, זוהי אופציה מומלצת למי שחייב לטוס ביומים הקרובים. טיסה נעימה!

אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות


שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין
אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *