משרדי רשות מקרקעי ישראל טלפון

משרדי רשות מקרקעי ישראל טלפון

1900-72-4871
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו
מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר שלכם.
לפניכם מידע על זמינות המוקד של מספר טלפון זה.

ימי ושעות פעילות המוקד
ימים א'-ה': 8:00-18:00
שישי: לא ידוע.

משרדי רשות מקרקעי – סקירה כללית
משרדי רשות מקרקעי הם למעשה הגוף, שאחראי מטעם הממשלה על ניהול משאבי הקרקע במדינת ישראל. משאב הקרקע הוא אחד הדברים החשובים ביותר עבור האזרחים ולכן ישנה חשיבות גדולה לפעילות משרדים אלה. האחריות המוטלת על משרדי רשות מקרקעי היא לדאוג לפיתוח מתמיד של הקרקע ועתודות בנייה לטובת התושבים, הן למגורים, עסקים, שטחים ציבוריים, חקלאות ועוד. הרשות דואגת לעתידה של המדינה ולתושבים העתידיים שלה. אופן הפעילות של משרדי רשות מקרקעי הוא, שהיא קובעת למעשה את עתודות השטח בישראל ופיתוח תוכניות שונות לאיזורים שונים במדינה. כחלק מכך היא שומרת על האיזון בין הצורך לפתח ולשווק את הקרקע לצורך מגורים ועסקים, לבין שמירה על עתודות הקרקע גם לבנייה עתידית. במידה ואתם מתעניינים בפועלה של רשות מקרקעי ישראל, מתעניינים במכרז מסויים, או רוצים לברר על נושא מניעת הריכוזיות בהחזקת הקרקע, משרדי רשות מקרקעי הם המקום בשבילכם. צרו קשר ישיר עם מספר טלפון מוקד משרדי רשות מקרקעי והם ישמחו לסייע לכם במהלך שעות הפעילות.
משרדי רשות מקרקעי מספר טלפון מוקד – 03-9533333.

מוקד משרדי רשות מקרקעי – מספר טלפון
שעות הפעילות של מספר טלפון מוקד משרדי רשות מקרקעי, הן בימים ראשון עד חמישי בין השעות 8:00 – 19:00. בימי שישי וערבי חג המוקד הטלפוני של משרדי רשות מקרקעי ישראל יהיה פעיל בשעות 8:00 – 12:00. ניתן להתקשר למשרדי רשות מקרקעי בבירורים מסוגים שונים, לדוגמא קבלת מידע אישי מתוך התיקים המתנהלים ברשות מקרקעי ישראל, בירור לגביי קרקע מסויימת המוצעת למכירה, בירור אודות ייעודי קרקעות ואפילו בקשה לשליחת מסמכים רלוונטים לבעלי הקרקע במידת הצורך. ניתן לפנות למספר טלפון מוקד משרדי רשות מקרקעי, או לחילופין לפנות ישירות לאתר האינטרנט המפורט והעדכני של הרשות. באתר תוכלו למצוא מידע נרחב אודות הפעילות ותחומי האחריות של הרשות ועוד.

משרדי רשות מקרקעי – טיפ
בטרם תפנו לטלפון של משרדי רשות מקרקעי מומלץ להכיר את הטיפים הבאים:

טיפ ראשון – מעוניינים לקנות דירה? כבר ביררתם לגביי משכנתא, השגתם את ההון הראשוני ואפילו קבעתם מועד לחתימת זכרון דברים, אך יש עניין שאסור לכם לפספס. לפני רכישת דירה ולא משנה אם מקבלן, או מאדם פרטי וכן גם במידה ואתם רוכשים רק קרקע להשקע, עליכם לבדוק את תוכניות בניין העיר באיזורכם. תוכניות בניין עיר מתארות את התוכנית העתידית לשטח המקיף את הדירה או הקרקע, אותם אתם מתייעדים לרכוש. בתוכניות אלה יהיה רשום מה אמור להיבנות בקרקע הספציפית הזו ולמה היא מיועדת. האם יקום שם בית ספר, בנייני גורדי שחקים, או בכלל פארק רחב ידיים. כדי לקבל פרטים אודות תוכנית בניין העיר באיזור בו אתם מתייעדים לרכוש דירה, עליכם לפנות למספר טלפון מוקד משרדי רשות מקרקעי.

אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות


שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין
אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *