נביעות מספר טלפון

נביעות מספר טלפון

1900-72-4860
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו
מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר שלכם.
לפניכם מידע על זמינות המוקד של מספר טלפון זה.

ימי ושעות פעילות המוקד
ימים א'-ה': לא ידוע.
שישי: לא ידוע.

נביעות – סקירה כללית
נביעות הינה חברה המספקת מים ללקוחות שלה. מים הם מצרך בסיסי בחיינו ואיננו יכולים להתקיים בלעדיהם. רוב בני האדם מעדיפים מים מינרליים שכן הם טעימים וטובים יותר. חברת נביעות משווקת את המים שלה באמצעות רשתות השיווק השונות וגם ללקוחות פרטיים ועסקיים באופן ישיר. ניתן למצוא את המים של נביעות בבקבוקים במגוון גדלים ונפחים, בכדים ואף באמצעות ברי מים חכמים. ניתן למצוא בחברת נביעות מגוון רחב של מוצרים כמו נביעות +, נביעות בטעמים ועוד. למעשה כל אחד יכול למצוא בחברת נביעות את המוצר שהכי טעים לו ומספק אותו וישנן מגוון דרכים להשיג ולרכוש את מוצרי החברה. במידה ואתם מתעניינים במוצר או בשירות שהחברה מציעה, כמו רכישת בר מים מתקדם או בירור אודות רשתות שיווק בהן ניתן למצוא את מוצרי החברה, או לחילופין להתלונן על מוצר מקולקל, אתם מוזמנים ליצור קשר עם מספר טלפון מוקד שירות הלקוחות והמכירות של חברת נביעות.
נביעות מספר טלפון מוקד – *8182.

מוקד נביעות – מספר טלפון
במספר טלפון מוקד שירות הלקוחות של נביעות ישמחו לענות לפנייתכם בהקדם וזאת במהלך שעות הפעילות הקבועות של המוקד והן בימים ראשון עד חמישי בין השעות 8:00 – 16:00. בימי שישי וערבי חג המוקד הטלפוני של חברת נביעות יהיה פעיל בשעות 8:00 – 13:00. מוקד שירות הלקוחות של נביעות ישמח לתת לכם מענה בנושאים, כמו תלונות על מוצר מקולקל, בירור לגביי המוצרים החדשים של החברה, או הזמנת בר מים מתקדם. מספר טלפון מוקד נביעות מתחלק למספר מחלקות, והן שירות לקוחות, מכירות, תמיכה טכנית ופניות הציבור. מומלץ לנסות להפנות את הפנייה למוקד הנכון לצורך טיפול מקסימלי. במידת הצורך ניתן אף להעביר פנייה באמצעות המייל של החברה, או באמצעות אתר האינטרנט שלה (מומלץ בעיקר במידה והפנייה מתבצעת מעבר לשעות הפעילות של מספר טלפון מוקד נביעות).

נביעות – טיפ
בטרם תפנו לטלפון של נביעות מומלץ להכיר את הטיפים הבאים:

טיפ ראשון – אנשים רבים שומעים את המילה נביעות וישר חושבים על מים. אך האמת היא שהמותג של נביעות הוא לא רק מוצרי המים מינירלים בבקבוקים. כיום ניתן למצוא מוצרים חדשים בסדרת המוצרים החדשה של נביעות כמו נביעות בר המים – נוביה החדש, שמאפשר לנו להנות מבר קומפקטי ללא כדים וללא פילטרים מיותרים. כמו כן תוכלו למצוא ברשימת המוצרים החדשה של נביעות גם מים מוגזים ועוד. לבירור פרטים אודות המוצרים החדשים של נביעות, תוכלו להתקשר למספר טלפון מוקד שירות הלקוחות והמכירות של חברת נביעות, או לחילופין להיכנס לאתר האינטרנט של החברה, שם מופיעים כל מוצרי החברה.

אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות


שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין
אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *