ניופאן מספר טלפון

ניופאן מספר טלפון

1900-72-4874
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו
מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר שלכם.
לפניכם מידע על זמינות המוקד של מספר טלפון זה.

ימי ושעות פעילות המוקד
ימים א'-ה': 08:00-17:00
שישי: 08:00-12:00

ניופאן – סקירה כללית
חברת ניופאן היא חברה, שמציעה ללקוחות שלה מגוון מוצרי חשמל ממותגים שונים. החברה הינה חברת ייבוא ושיווק ומעניקה שירותי תיקון וחלפים למותגים שהיא מייבאת. בין החברות אותם מייבאת חברת ניופאן, נמצא את חברת קנון, הייר, טושיבה, קיטשנייד, טפאל ועוד. במידה ואתם מתעניינים במוצר כלשהו, שמציעה חברת ניופאן למכירה, או לחילופין רכשתם את אחד המוצרים שהיא משווקת, מאחד המשווקים המורשים של חברת ניופאן ואתם זקוקים לשירות התקנה, הדרכה או תיקונים וחלפים עבור המוצר, אתם מוזמנים להתקשר למחלקה המתאימה לכם במספר טלפון מוקד שירות הלקוחות שלהם. בנוסף תוכלי תמיד להגיש פנייה מקוונת באמצעות אתר האינטרנט של חברת ניופאן, או לחילופין באמצעות כתובת המייל של החברה. קחו בחשבון שפנייה כתובה לחברה באמצעות האתר או המייל תענה רק כעבור מספר ימי עסקים.
ניופאן מספר טלפון מוקד – 1-700-700-727.

מוקד ניופאן – מספר טלפון
רוצים לקנות מצלמה של קנון? מעוניינים במכונת כביסה חדשה מבית הייר, או במיקסר של קיטשנייד? כל אלה הם מוצרים שמיובאים לארץ באופן חוקי על ידי חברת ניופאן. חברת ניופאן הינה היבואנית הרשמית של לא מעט מותגים מוכרים וכולנו נמצא בבית שלנו לא מעט מוצרים של החברה. חשוב שנדע שקיים מספר טלפון מוקד שירות לקוחות של חברת ניופאן, אשר תפקידו לספק לנו שירותים כגון, בירור מלאי חלפים עבור מוצרי החברה, בירור אודות מעבדות הפזורות בכל רחבי הארץ, אליהם ניתן להביא מוצרים תקולים באחריות החברה. כמו כן ניתן לברר לגביי מוצר מסויים, או להזמין מתקין במידת הצורך (לרוב במוצרי חשמל הגדולים, כגון מכונות כביסה, מקרר, מייבש ועוד). ניתן להתקשר למספר טלפון מוקד ניופאן בכל שאלה או בקשה, אפילו בבירור מועד הגעת השליח או הטכנאי. נציגי המוקד ישמחו לסייע לכם בהקדם ולטפל בפנייתכם.

ניופאן – טיפ
בטרם תפנו לטלפון של ניופאן מומלץ להכיר את הטיפים הבאים:

טיפ ראשון – משרדי חברת ניופאן נמצאים בעיר ראשון לציון. במידה ורכשתם מוצר של אחת מהחברות אותן מייבאת חברת ניופאן ועבורן מספקת שירותי אחריות, תיקון וחלפים, ואתם זקוקים לשירותים אלה, אתם מוזמנים להביא את המוצר למשרדי החברה. במידה ואינכם גרים קרוב למשרדים הממוקמים בעיר ראשון לציון, תוכלו להיכנס לאתר האינטרנט של החברה, או לחילופין להתקשר למספר טלפון מוקד שירות הלקוחות של חברת ניופאן ולברר אודות כתובת המעבדה, הקרובה ביותר לאיזור מגוריכם, ואליה להעביר את המוצר התקול שברשותכם. שימו לב כי לא בכל מעבדה העובדת עם ניופאן ניתן להביא כל מוצר ויש לברר ראשית בטלפון האם זה אפשרי. רוב המעבדות יתקבלו מוצרים קטנים בלבד, גדולים בלבד, או מערכות רכב והתקנה בלבד.

אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות


שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין
אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *