אסם מספר טלפון

אסם מספר טלפון

1900-72-4807
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו
מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר שלכם.
לפניכם מידע על זמינות המוקד של מספר טלפון זה.

ימי ושעות פעילות המוקד
ימים א'-ה': 9:00 - 17:00
שישי: לא ידוע.

אסם – סקירה כללית

חברת אסם היא יצרנית מזון גדולה ומוכרת בישראל. חברת אוסם קיימת מעל לשבעים שנה בישראל והיא מספקת לנו הלקוחות לא מעט מוצרי דגל של החברה, עליהם גדלנו ועליהם יגדלו גם ילדינו. חברת אוסם מתמחה בייצור ושיווק של מוצרי מזון מסוגים שונים, כגון פסטות, חטיפים, דגני בוקר, קפה ועוד. תחת חברת אוסם נמצאות חברות ממותגים שונים ומגוונים, כמו טבעול, צבר ואפילו מטרנה, מזון התינוקות המוכר והאהוב. כולנו רוכשים את מוצרי אוסם לביתנו באופן שוטף ממגוון רשתות שיווק שונות, אשר מציעות למכירה את מוצרי החברה. במידה ויש לכם צורך ביצירת קשר עם מספר טלפון מוקד שירות הלקוחות של חברת אוסם, תוכלו ליצור קשר עם מספר טלפון מוקד אוסם במהלך שעות הפעילות. ניתן לברר במוקד על מוצרי החברה השונים, לברר על ערכים תזונתיים ואף להתלונן על מוצר מקולקל שאינו תקין. במספר טלפון מוקד שירות הלקוחות של החברה יקבלו את פנייתכם ויטפלו בה עד סגירת הפנייה ועד שתקבלו את המענה הראוי לכם ותהיו מרוצים.

אסם מספר טלפון מוקד  – 1-700-70-76-76.

מוקד אסם – מספר טלפון

מספר טלפון מוקד שירות הלקוחות והמכירות של חברת אוסם פועל בימים ראשון עד חמישי בין השעות 9:00 – 17:00. בימי שישי וערבי חג המוקד הטלפוני של חברת אסם יהיה סגור. פנייה למוקד אוסם יכולה להתבצע על ידי חיוג ישיר למספר טלפון מוקד, או באמצעות פנייה דרך האתר של החברה, או באמצעות מייל שירות הלקוחות. ניתן לפנות למוקד בשאלות שונות ומגוונות בכל הקשור למוצרים של החברה ולרשתות השיווק איתן עובדת החברה. במידה ואתם מעוניינים לברר על מחסור במוצר מסויים, מבצעים מיוחדים ברשת, הזמנת טעימות, דיווח על מוצר מקולקל ועוד, אתם מוזמנים להתקשר אל מספר טלפון מוקד שירות הלקוחות של חברת אוסם והנציגים של המוקד ישמחו לסייע לכם ולטפל בפנייתכם.

אסם – טיפ

בטרם תפנו לטלפון של אסם מומלץ להכיר את הטיפים הבאים:

טיפ ראשון – חברת אוסם הינה אחת מתאגידי המזון הגדולות ביותר בישראל, תחת חברת אוסם נמצאות חברות מזון רבות, כמו מטרנה, נסטלה, צבר, בונז׳ור ועוד. מפעם לפעם יוצאות רשתות השיווק במבצע, בשיתוף חברת אוסם ומציעות הנחות משמעותיות, או הטבות ומתנות לרוכשים ממוצרי החברה מעל סכום מסויים. לכן חשוב שתכירו את חברות הבת של חברת אוסם וכך תוכלו להנות מהנחות משמעותיות על חבילת מוצרים של חברת אוסם. את מוצרי אוסם תוכלו למצוא במרבית רשתות השיווק, קטנות כגדולות. לבירור אודות המבצעים השונים בחברה וברשתות השיווק השונות, ניתן ליצור קשר עם מספר טלפון מוקד אוסם.

אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות


שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין
אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *