פנגו שירות לקוחות

פנגו שירות לקוחות

1900-72-4729
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו
מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר שלכם.
לפניכם מידע על זמינות המוקד של מספר טלפון זה.

ימי ושעות פעילות המוקד
ימים א'-ה': לא ידוע.
שישי: לא ידוע.

פנגו שירות לקוחות
פנגו היא מערכת סלולרי מתקדמת מהמכשיר הנייד שזכתה להצלחה רבה בקרב הציבור הישראלי. יצרנית פנגו הינה חברת מילגם חניה סלולרית בע"מ, שנבחרה מטעם החברה למשק וכלכלה של השלטון המקומי כמפעילה הרשמית של השירות. נכון להיום מנויים לשירות מעל 1,000,000 מנויים והמגמה רק מתרחבת. עם מערכת פנגו ניתן לשלם למגוון שירותים: חניה בכחול לבן, תדלוק, חניונים ייעודיים, שירות שטיפומט ועוד. ההצטרפות לשירות פנגו לא כרוכה בתשלום ובהתחייבות כלשהיא, וכוללת הטבות למצטרפים. החברה מעמידה לטובת לקוחותיה מספר ערוצי שירות דרכם ניתן ליצור קשר ולקבל מידע על שירותיה: אתר האינטרנט של פנגו, בכתובת: http://www.pango.co.il/, מוקד השירות הטלפוני ושליחת פניה לנציג שירות באמצעות טופס מקוון.

פנגו שירות לקוחות – ערוצי שירות
באתר האינטרנט של פנגו ניתן לקרוא על החברה, שירותי החניה ללקוחות פרטיים ועסקיים, אפליקציית פנגו, לקבל מידע על תחנות תדלוק ושטיפומט, מידע על תיקון פנצ'ר, שאלות נפוצות, הודעות ועדכונים ועוד. בנוסף, לקוחות מנויים יכולים להתחבר לאזור האישי ולבצע מגוון פעולות דרך האתר: תשלום חשבוניות, צפייה בפירוט חשבונית אחרונה, הטבות ושירותים משלימים ועוד.
בנוסף, ניתן להיעזר במוקד השירות הטלפוני לבירורים בנושא אפליקציית פנגו, הצטרפות לשירות, תעריפי חניה, שינוי אמצעי תשלום, תמיכה טכנית וכדומה. המוקד האוטומטי זמין לרשות הלקוחות 24 שעות ביממה. בטופס "צור קשר" באתר ניתן להפנות שאלות או בקשות לחברה או לעדכן פרטים בחשבון המנוי של פנגו.
כתובת פנגו למשלוח מכתבים: רח' פינסקר 70, פתח תקווה מיקוד: 49221.

פנגו שירות לקוחות – מספר טלפון
– מספר הטלפון של מוקד שירות הלקוחות של פנגו הוא: 4500* מכל טלפון נייד או 072-2444500.. שעות פעילות המוקד המאויש הן בימים א'- ה' בין השעות 07:00-19:00 ובימי ו' בין השעות 07:00-14:00. המענה האוטומטי לביצוע תשלומים, הפעלת חניה ועוד פעיל 24 שעות ביממה.
– מוקד פנגו אקסטרה מהווה הצלה במקרה בו נתקעתם בלי דלק או בעת פנצ'ר בגלגל. מספר הטלפון של המוקד: 072-244-4507. זמן הגעת השגריר נקבע בהתאם למיקומו הנוכחי ולעומס בכבישים. עלות השירות סה"כ 12.90 ₪ לחודש. להצטרפות לשירות יש לחייג למוקד השירות הטלפוני במספר: 4500*.

פנגו שירות לקוחות – טיפים שכדאי לזכור
טיפ ראשון: אין לך זמן להתקשר למוקד שירות הלקוחות? מעוניין בתשובה מידית לשאלה דחופה? באפשרותך לרשום שאלה במלבן הכתום בתחתית האתר ולקבל תשובה מידית או לאתר את התשובה בין התשובות הנפוצות באתר.
טיפ שני: מנויי פנגו יכולים לשלם עם פנגו+ בתחנות התדלוק סונול ולחסוך בהוצאות הדלק. התשלום עם פנגו מקנה הנחה של 18 אג' לליטר. באפליקציה הסלולרית ניתן להזין שם משתמש וסיסמה ולקבל קוד תשלום בכל אחת מתחנות הדלק של סונול. את פירוט החשבון ניתן לראות בכרטיס אשראי או בחשבון המנוי בפנגו+.

אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות


שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין
אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.

2 Responses to פנגו שירות לקוחות

  1. מאת בתיה קרבל:

    מרוצה מהשרות הזה.

  2. מאת אתי רותם:

    נכנסתי לחניון בתל אביב בשעה 13.00 ויצאתי ב15.10 בערך ולא קבלתי הודעת חיוב ביציאתי

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *