PayPal ישראל מספר טלפון

PayPal ישראל מספר טלפון

1900-72-4739
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו
מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר שלכם.
לפניכם מידע על זמינות המוקד של מספר טלפון זה.

ימי ושעות פעילות המוקד
ימים א'-ה': 9:00-18:00
שישי: לא ידוע.

PayPal – סקירה כללית
חברת PayPal הינה חברה עולמית לשיטת תשלום ייחודית ובטוחה ברשת האינטרנט והיא בעלת סניף גדול גם בישראל. חברת PayPal הינה חברה פופולארית מאוד בארץ ובעולם, זאת בשל העובדה שהיא מציעה שיטת תשלום בטוחה ומאובטחת המבוססת על הרעיון של תיווך בתשלום. למעשה כאשר אנחנו משלמים באמצעות PayPal, אנחנו משלמים לחברה המתווכת והיא מעבירה את התשלום ללקוח, כך שלמעשה ללקוח אין שום גישה לפרטי האשראי שלנו ולכן המידע שלנו נותר חסוי ובלתי ניתן לבצע בו שימוש חוזר. הצורך בחברת PayPal עלה כאשר רשת האינטרנט גדלה והתפתחה ואנשים רבים התחילו לקנות באמצעות אתרי אינטרנט שונים וחיפשו פתרון לאופן התשלום ברשת. הפחד מהשארת פרטי אשראי ברשת הוא מוכר ומובן ובדיוק לצורך כך קמה חברת PayPal. לקבלת פרטים נוספים אודות השירותים של החברה, ניתן ליצור קשר במספר טלפון מוקד חברת PayPal.
PayPal מספר טלפון מוקד – 1809-477-777.

מוקד PayPal – מספר טלפון
חברת PayPal מתהדרת בחדשניות שבה, בכך שתוכלו לקבל כמעט את כל השירותים של החברה, באמצעות פנייה ישירה דרך האינטרנט. חברת PayPal מתפעלת צ׳ט הזמין עבור לקוחות החברה בכל שעות היממה. כאשר תוכלו לפנות אליו בכל שאלה או בירור לגביי תשלום שביצעתם, או שאתם מתייעדים לבצע בקרוב. במידה ואתם לא מקבלים את המענה הראוי לטעמכם, עדיין תמיד תוכלו לפנות לחברת PayPal גם באמצעות מספר טלפון מוקד שירות הלקוחות של החברה בישראל. שעות הפעילות של מוקד שירות הלקוחות של חברת Paypal הן בימים ראשון עד חמישי בין השעות 9:00 – 17:00. בימי שישי וערבי חג המוקד הטלפוני של חברת Paypal ישראל יהיה פתוח בשעות 9:00 – 12:00. ניתן לפנות למוקד בבירור פרטים אודות רכישה, חשד לגניבת כרטיס אשראי, ביטול רכישה ועוד. במוקד השירות יענו לכם נציגים מקצועיים, אשר יוכלו לספק לכם את כל התשובות ולסייע לכם לקבל מענה, במהלך שעות הפעילות של המוקד.

PayPal – טיפ
בטרם תפנו לטלפון של PayPal מומלץ להכיר את הטיפים הבאים:

טיפ ראשון – במידה ואתם מעוניינים לרכוש מוצר כלשהו ברשת האינטרנט, אך מפחדים מהסיבות המוכרות למסור את פרטי האשראי שלכם למקורות מפוקפקים ברשת האינטרנט, מתוך חשש ידוע ומוכר, כי יעשה בפרטי האשראי שלכם שימוש לא ראוי שיפגע בכם, בדיוק עבורכם הומצא השירות של Paypal. הרישום לשירות Paypal הוא מהיר ונוח וכך גם כל תחום שירות הלקוחות שלהם. למעשה כאשר אתם נרשמים לחברה אתם מוסרים את הפרטים שלכם, הכתובת ומספר כרטיס האשראי אשר נשארים מאובטחים במערכות החברה ואינם נמסרים כלל לחברה ממנה אתם רוכשים מוצר באמצעות שירותי Paypal. הרכישה היא בטוחה והיא מאפשרת לכם אפילו את ביטולה במידה ולא קיבלתם את המוצר, או שאתם לא מרוצים מהמוצר שקיבלתם הביתה.

אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות


שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין
אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *