פזגז טלפון

פזגז טלפון

1900-72-4765
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו
מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר שלכם.
לפניכם מידע על זמינות המוקד של מספר טלפון זה.

ימי ושעות פעילות המוקד
ימים א'-ה': 08:00 - 15:00
שישי: 08:00 - 12:00

פזגז – סקירה כללית
חברת פזגז הינה חברת גז גדולה ומוכרת בישראל. פזגז היא חלק מקבוצת ״פז״ הגדולה, כאשר עיקר תפקידה הוא לספק ללקוחותיה שירותי גז ומכירת מוצרי גז שונים. חברת פזגז משרתת לקוחות במגזר הפרטי, העיסקי והמסחרי והיא מספקת שירותים כמו מערכת גז מרכזית, בלוני גז לשימוש ביתי או מסחרי, מכירת מוצרים לחימום מים על ידי גז, בניית מערכות הסקה בגז ועוד שירותים מגוונים ושונים. חברת פזגז היא הראשונה לאמץ את התרבות הירוקה, כאשר היא חורטת על דגלה את נושא האנרגיה הירוקה, שיתרונותיה הם שהיא יעילה וחסכונית והרבה יותר מכל אנרגיה אחרת. משאב הגז הוא משאב חשוב בימינו. מכשירים רבים פועלים על גז ואנו יכולים לתעל את הגז לצורכינו. חימום הבית בגז, חימום המים בגז, כולם יכולים לחסוך לנו עלויות רבות, מאשר אם נבחר להשתמש באנרגיית החשמל לדוגמא. לבירור פרטים נוספים ניתן להתקשר ישירות למספר טלפון מוקד פזגז.
פזגז מספר טלפון מוקד – 1800-667788 או במוקד החירום של החברה בטלפון 03-9688088 או במספר המקוצר *2221 (לדיווח על ליקויים בלבד).

מוקד פזגז – מספר טלפון
מספר טלפון מוקד שירות הלקוחות של חברת פזגז פועל בימים ראשון עד חמישי בין השעות 8:00 – 15:00. ובימי שישי וערבי חג בין השעות 8:00 – 12:00. מוקד החירום של חברת פזגז פועל 24 שעות ביממה בכל ימות השבוע. שימו לב שבמידה והפנייה שלכם היא במצב חירום, כלומר דיווח על דליפת גז, או תקלה כלשהי במערכת הגז, מוקד השירות פועל בכל שעות היממה ועליכם לדווח על כך באופן מיידי לצורך טיפול מיידי. מוקד המכירות ושירות הלקוחות של חברת פזגז יכול לסייע לכם בקבלת הצעת מחיר לאחד מהשירותים שמציעה החברה, כמו גם לשירות לגביי המנוי שלכם, כגון שינוי כתובת, ביטול מנוי, עדכון אמצעי תשלום, רישום להוראת קבע ועוד. שימו לב כי מספר הטלפון של מוקד החירום של פזגז הוא מספר שונה, מאשר מספר טלפון שירות הלקוחות הרגיל ולכן התאימו את סוג הפנייה למספר הנכון.

פזגז – טיפ
בטרם תפנו לטלפון של פזגז מומלץ להכיר את הטיפים הבאים:

טיפ ראשון – נמאס לכם לשלם חשבון חשמל גבוה גם בחורף? ככל הנראה עיקר הבעיה הוא הדוד החשמלי לחימום המים. עברו עכשיו למחממי המים על בסיס גז, שמחממים מים בהספק של 16 ליטר לדקה. מחממי המים מהווים חיסכון משמעותי בעליות החימום בבית, מכיוון שהוא מחמם רק את הכמות הנדרשת והוא מסונכרן עם דוד השמש לצורך חיסכון בחשמל. לבירור פרטים נוספים לגביי מחממי המים של פזגז, ניתן ליצור קשר במספר טלפון מוקד השירות והמכירות של פזגז.

אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות


שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין
אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *