פלאפון מספר טלפון

פלאפון מספר טלפון

1900-72-4725
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו
מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר שלכם.
לפניכם מידע על זמינות המוקד של מספר טלפון זה.

ימי ושעות פעילות המוקד
ימים א'-ה': 6:00 - 17:00
שישי: 8:00 - 12:00

פלאפון – סקירה כללית
חברת פלאפון היא החברה הראשונה בישראל שהציעה ללקוחות שלה שירותים סלולאריים. החברה הוקמה באמצע שנות השמונים והיא נחשבת לאחת החברות המובילות ביותר בשוק הסלולאר כיום. לחברת פלאפון מעל לשלוש מיליון לקוחות והיא מונה כיום כמאתיים סניפים בכל רחבי ישראל. מעבר לסניפי הרשת, אליהם ניתן להגיע לצורך קבלת שירות ומכירה ואף שירותי תיקונים, קיים גם מספר טלפון מוקד שירות הלקוחות של החברה, אליו ניתן להתקשר בכל שאלה, או בירור פרטים לגביי המנוי שלכם. חברת פלאפון מציעה ללקוחות שלה שירותים ייחודיים וחדשניים שלא תמצאו באף חברה אחרת, כמו לדוגמא שירותי +HIGH SPEED GSM, אשר נחשב כיום לרשת הסלולארית המהירה ביותר בישראל. כמו כן מספקת חברת פלאפון ללקוחות שלה גם שירותי תוכן סופר טיוי, שמאפשר להם להנות בסלולארי שלהם מתכנים איכותיים ומשתלמים.
פלאפון מספר טלפון מוקד – 0507077766 או במספר המקוצר *166.

מוקד פלאפון – מספר טלפון
במספר טלפון מוקד שירות פלאפון, תוכלו לבחור בנתב השיחות בין מספר מחלקות. ראשית ישנה מחלקת המכירות שתספק לכם מידע בתור לקוחות חדשים של החברה, על השירותים השונים ואפילו על המכשירים שניתן לרכוש באמצעות חברת פלאפון. המוקד השני הוא שירות הלקוחות. בשירות הלקוחות תוכלו לקבל מידע על השירותים אליהם אתם מנויים, לשנות או להוסיף שירותים, לעדכן את פרטי המנוי שלכם ואמצעי התשלום וגם לקבל מידע לגביי החשבוניות שלכם והחיובים השונים. המחלקה השלישית היא המחלקה הטכנית, אליה תוכלו להתקשר בכל תקנה טכנית, בשירותים או במוצרי החברה והם ישמחו לסייע לכם. פנייה למספר טלפון מוקד שירות הלקוחות, המכירות והשירות הטכני של חברת פלאפון תתבצע המהלך שעות הפעילות של המוקד והן בימים ראשון עד חמישי בין השעות 8:00 – 21:00 ובימים שישי וערבי חג בין השעות 8:00 – 13:00.

פלאפון – טיפ
בטרם תפנו לטלפון של פלאפון מומלץ להכיר את הטיפים הבאים:

טיפ ראשון – חברת פלאפון מציעה מגוון שירותים משתלמים במחירים תחרותיים. לא פעם מחירים של חברות מתחרות וחדשות יותר יהיו אטרקטיביים יותר, אך יש לקחת בחשבון שחברת פלאפון נחשבת לחברה הותיקה ביותר בשוק ולכן השירותים שלה יהיו מהירים ויעילים יותר לעיתים. כך לדוגמא הגלישה הסלולארית של חברת פאפון נחשבת למהירה ביותר בשוק הסלולאר כיום. הסיבה היא כי חברת פלאפון משתמשת בטכנולוגיה חדשים שנקראת +HIGH SPEED GSM, ולכן אם הגלישה הסלולארית היא משהו שחשוב לכם לתפקוד היום יומי עם מכשיר הסלולאר שלכם, חשוב שתקחו זאת בחשבון ולא רק את שיקול המחיר של החבילה. כאשר אתם בוחרים חברת סלולאר חשוב שתשכללו את כל המרכיבים, כדי לבצע בחירה שקולה ונכונה שתלווה אתכם לתקופה ארוכה.

אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות


שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין
אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.

One Response to פלאפון מספר טלפון

  1. מאת 0506899671:

    ר מאות וגנבנה מזה 3 חודשים ביצעתי עסקה ולאחר שביטלתי אני ממשיך לשלם על המכשרים אז דברתי אם מנהל הסניף בשם אלי ואמר אל תדאג ומסר את הטיפול לזוהר אך לרגע זה לא קרה כלום

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *