פסגות מספר טלפון

פסגות מספר טלפון

1900-72-4786
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו
מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר שלכם.
לפניכם מידע על זמינות המוקד של מספר טלפון זה.

ימי ושעות פעילות המוקד
ימים א'-ה': לא ידוע.
שישי: לא ידוע.

פסגות – סקירה כללית
פסגות הוא בית השקעות גדול ומוכר בישראל. בבית ההשקעות פסגות ישנם מסלולים שונים להשקעה של כספים או חיסכון פנסיוני, ביטוחי חיים ועוד. במידה ואתם מתעניינים בפתיחה של קרן פנסיה, קרן השתלמות או קופות גמל אתם מוזמנים לפנות למחלקת החיסכון הפנסיוני בפסגות. כחלק מהשירותים אותם מעניק בית ההשקעות פסגות ללקוחותיו, ישנו שירות של מספר טלפון מוקד פסגות, אשר נחלק לתחומים השונים בהם החברה מעניקה שירותים ללקוחותיה. ניתן לקבל מידע אודות הקופות שלנו, להתייעץ עם יועץ השקעות האחראי על ניהול תיק ההשקעות שלנו ולמעשה לפנות למוקד בכל שאלה לגביי התיק שלנו. במספר הטלפון של המוקד של פסגות ניתן גם לתאם פגישה עם איש מקצוע מורשה לצורך ייעוץ מלא בנוגע לכספים שלנו.
פסגות מספר טלפון מוקד – 073-7925400.

מוקד פסגות – מספר טלפון
במספר הטלפון של מוקד פסגות תוכלו לקבל מידע נרחב אודות מסלולי ההשקעה השונים המוצעים לכם בחברה. בין המסלולים השונים נמצא את ניהול תיקי השקעות, ניהול קרנות נאמנות, ותעודות סל. במידה ויש ברשותכם סכום כסף אותו תרצו להשקיע באופן מסויים, אבל אין לכם מושג איזה אפיק הוא המתאים לכם ביותר, מומלץ מאוד ליצור קשר עם מספר טלפון מוקד שירות הלקוחות של חברת פסגות. במוקד יוכל הנציג שיענה לכם להסביר לכם על ההבדלים בין המסלולים השונים, לבדוק איתכם איזה מסלול מתאים יותר לאופי שלכם ולסכום ההשקעה הנדרש ועוד. בכל שאלה או בקשת ייעוץ אתם מוזמנים להתקשר ישירות למוקד שירות הלקוחות של חברת פסגות. המוקד יהיה זמין עבורכם במהלך שעות הפעילות הרגילות והן הן בימים ראשון עד חמישי בין השעות 9:00 – 18:00. בימי שישי וערבי חג המוקד הטלפוני של חברת פסגות יהיה סגור.

פסגות – טיפ
בטרם תפנו לטלפון של פסגות מומלץ להכיר את הטיפים הבאים:

טיפ ראשון – רבים מכירים את חברת פסגות כבית להשקעות, אך למעשה תחומי הפעילות של החברה הם נרחבים יותר ולא מתעסקים רק בתחום ההשקעות הפיננסי. בין השירותים השונים אותם ניתן למצוא תחת בית ההשקעות של פסגות נמצא גם פתרונות ביטוחיים, חסכונות מנוהלים, חסכון פנסיוני ועוד. במידה ואתם מתעניינים בחיסכון כלשהו ולא כל כך מבינים בתחומי החיסכון השונים ואין לכם מושג מאיפה להתחיל, אתם מוזמנים להיכנס לאתר האינטרנט של חברת פסגות ולקבל בו מידע רב אודות המסלולים השונים. פסגות הקימה מרכז ידע לחינוך פנסיוני, שמטרתו לספק לנו את כל המידע הדרוש לנו, כדי שלא רק נחסוך כספים לפנסיה, אלא גם נדע ממה החיסכון הזה מורכב ומה הוא יכול לתת לנו מבחינת הטבות וזכויות. מרכז הידע נוח ונגיש ומאפשר לכל אחד מאיתנו להפוך להיות מומחה לחיסכון פנסיוני.

אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות


שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין
אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *