סמסונג מספר טלפון

סמסונג מספר טלפון

1900-72-4861
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו
מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר שלכם.
לפניכם מידע על זמינות המוקד של מספר טלפון זה.

ימי ושעות פעילות המוקד
ימים א'-ה': 9:00 - 20:00
שישי: 9:00 - 14:00

סמסונג – סקירה כללית
חברת סמסונג הינה חברת ייצור ושיווק של מוצרי תקשורת מתקדמים גם בארץ וגם בעולם. חברת סמסונג משווקת לנו מגוון מוצרים איכותיים מאוד ומוערכים על ידי קהל הלקוחות הישראלי והעולמי. בין המוצרים המוכרים ביותר נמצא את מערך הטלפונים הניידים והחכמים של החברה כגון הגלאקסי לדורותיו ועוד. כמו כן נמצא את סדרות הטלויזיות החכמות, מוצרי אלקטרוניקה לצורכי בידור שונים, מצלמות וידאו ומצלמות סטילס וכן גם ציוד מחשוב היקפי. את מוצריה של חברת סמסונג תוכלו לקנות בחנויות סמסונג הפרוסות ברחבי הארץ וכן אצל המשווקים המורשים הפזורים גם הם ברחבי המדינה. כמעט כל חנות אלקטרוניקה שמכבדת את עצמה, תחזיק ותציע למכירה את מוצרי חברת סמסונג. בתחום הטלפונים הניידים חברת סמסונג נמצאת בין שתי החברות המובילות ביותר בשוק זה עם מכירות של מיליוני מכשירים בשנה. חברת סמסונג מעניקה ללקוחותיה שירות לאחר מכירה, באמצעות מספר טלפון מוקד שירות הלקוחות והתמיכה הטכנית שלה. ניתן ליצרו קשר עם המוקד באמצעות מספר הטלפון, או באמצעות המייל של החברה.
סמסונג מספר טלפון מוקד – 1-800-80-40-50.

מוקד סמסונג – מספר טלפון
מספר טלפון מוקד סמסונג פועל בימים ראשון עד חמישי בין השעות 9:00 – 17:30. בימי שישי וערבי חג מוקד שירות הלקוחות של חברת סמסונג יהיה סגור. רוצים לרכוש טלפון חדש ומתלבטים בין הדגמים השונים? רכשתם טלפון חדש ויש לכם תקלה, או שאתם לא מצליחים לתפעל אותו כמו שצריך ואתם צריכים עזרה? מעוניינים להחליף את הטלויזיה שלכם, או להשתדרג במוצר אלקטרוניקה חדש? בדיוק בשבילכם קיים מספר טלפון מוקד סמסונג, שם יענו לכם נציגי המוקד על כל השאלות שלכם ויספקו לכם את השירות אותו אתם מחפשים. ניתן להתקשר למספר טלפון מוקד סמסונג בפניות בנושא בירור סניפי הרשת, בירור לגביי משווקים מורשים, בירור שעות פעילות, בירור לגביי מעבדות, הסבר על מכשירים ותפעולם ועוד.

סמסונג – טיפ
בטרם תפנו לטלפון של סמסונג מומלץ להכיר את הטיפים הבאים:

טיפ ראשון – רכשתם את הטלפונים החדשים של סמסונג, גלאקסי s6? בודאי תשמחו לשמוע שחברת סמסונג הינה אחת החברות הראשונות שהוציאו לשוק המוצרים את המוצר העתידני – משקפי תלת מימד. משקפי התלת מימד של סמסונג מתחברות למכשירי הs6 החדשים ומאפשרות למשתמשים לצפות בסרטים, סדרות, שירותי וי או די ואפילו בתמונות ברזולציה גבוהה שלא נראתה במחוזותינו קודם. שדה הראייה רחב יותר וחווית המציאות היא מפתיעה במיוחד. אם משקפי תלת מימד היו עד לא מזמן חלום רחוק ומתוק, הרי שכיום הם כאן ומאפשרים לכל משתמש להנות מחווית צפייה ייחודית ובעלות יחסית נמוכה. לבירור פרטים אודות משקפי התלת מימד, ניתן לפנות למספר טלפון מוקד שירות הלקוחות של סמסונג.

אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות


שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין
אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *