שלמה ביטוח מספר טלפון

שלמה ביטוח מספר טלפון

1900-72-4800
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו
מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר שלכם.
לפניכם מידע על זמינות המוקד של מספר טלפון זה.

ימי ושעות פעילות המוקד
ימים א'-ה': לא ידוע.
שישי: לא ידוע.

שלמה ביטוח – סקירה כללית
חברת שלמה ביטוח היא אחת מחברות הביטוח החדשות בישראל בתחום הביטוחים הכלליים וביטוחי הבריאות. חברת שלמה ביטוח החלה את פועלה בשנת 2008 והיא נותנת שירותי ביטוח לאנשים פרטיים, כמו גם לחברות ומוסדות גדולים וקטנים כאחד. ניתן למצוא בשלמה ביטוח מגוון רחב של פוליסות ביטוח לרכישה, החל מביטוחי דירה, רכב ובריאות וכלה בביטוחי תאונות אישיות וביטוחי חיים. הרעיון העומד מאחורי הקמת חברת שלמה ביטוח, הוא להציע ללקוחות מחירי ביטוח תחרותיים יחסית לפוליסות דומות בחברות ביטוח מתחרות וכן לספק גם שירותים מורחבים לבעלי פוליסות ביטוח מחברת שלמה ביטוח. במידה ואתם מעוניינים לרכוש פוליסה חדשה, או שאתם בעלי פוליסה קיימת ומעוניינים לקבל הצעת מחיר מתחרה עבור אותה פוליסה, או אחת משודרגת יותר, אתם מוזמנים ליצור קשר עם חברת שלמה ביטוח באמצעות פנייה למספר טלפון מוקד שירות הלקוחות והמכירות של חברת שלמה ביטוח.
שלמה ביטוח מספר טלפון מוקד – *6006.

מוקד שלמה ביטוח – מספר טלפון
ניתן לפנות לחברת שלמה ביטוח במהלך כל שעות היממה וזאת באמצעות אחת מהדרכים הבאות. במידה והפנייה מבוצעת במהלך שעות הפעילות המוכרות, של מספר טלפון מוקד שירות הלקוחות והמכירות של חברת שלמה ביטוח, ניתן ליצור קשר טלפוני עם החברה. שעות הפעילות הן בימים ראשון עד חמישי בין השעות 8:30 – 16:00. בימי שישי וערבי חג המוקד הטלפוני של חברת שלמה ביטוח יהיה סגור. במידה והפנייה מבוצעת לאחר שעות הפעילות הנ״ל, ניתן ליצור קשר עם החברה באמצעות אתר האינטרנט שלה בכתובת http://www.shlomo-bit.co.il, או באמצעות כתובת המייל של החברה [email protected] ניתן לפנות לחברת שלמה ביטוח בכל אחד מהנושאים בהם החברה מטפלת, כגון פוליסות בתחום ביטוחי הרכב, ביטוחי הדירה, ביטוחי הבריאות ועוד. כל פנייה תבדק ותטופל באופן המקצועי ביותר ותינתן לכם הצעת המחיר המשתלמת ביותר בענף הביטוח הכללי.

שלמה ביטוח – טיפ
בטרם תפנו לטלפון של שלמה ביטוח מומלץ להכיר את הטיפים הבאים:

טיפ ראשון – במידה ואתם מתעניינים בפוליסת ביטוח דירה, בוודאי תבקשו לקבל הצעת מחיר ממספר חברות ביטוח מתחרות, זאת כדי לקבל את ההצעה המתאימה לכם ביותר, הן מבחינת המחיר, אך לא פחות חשוב מבחינת טיב הפוליסה. חברת שלמה ביטוח מציעה לכם כיסוי מושלם בשם שלמה הום. פוליסה זו הינה פוליסת ביטוח דירה רחבה ומקיפה, אשר תוכל להעניק לכם את השקט הנפשי אותו אתם מחפשים בפוליסת ביטוח דירה. הדירה שלכם היא הרכוש היקר לכם ביותר והיא גם הקנייה הגדולה ביותר שתבצעו בכל ימי חייכם. ביטוח דירה של שלמה הום יכלול כיסוי מלא למבנה הדירה, לתכולה שלה ואף כיסוי לכל אדם צד ג׳, שיבקר או יעבוד בתחום הדירה שלכם.

אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות


שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין
אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *