שלמה סיקסט מספר טלפון

שלמה סיקסט מספר טלפון

1900-72-4873
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו
מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר שלכם.
לפניכם מידע על זמינות המוקד של מספר טלפון זה.

ימי ושעות פעילות המוקד
ימים א'-ה': 08:00-17:00
שישי: 08:00-12:00

שלמה סיקסט – סקירה כללית
חברת שלמה סיקסט הינה למעשה קבוצת חברות, שעיקר פועלן הוא בתחום הרכב ושירותי הרכב השונים. חברות אלה מציעות ללקוחות החברה שירותי השכרת רכב, ליסינג, מכירת רכב וטרייד אין ועוד, אך לא רק שירותים אלה בלבד, אלא גם שירותים בתחומים שונים כגון תחום האנרגיה, ספנות, לוגיסטיקה, נדל״ן ואפילו ביטוח ושירותי תקשורת. למעשה חברת שלמה סיקסט מציעה ללקוח שלה מגוון רחב של שירותים באופן ישיר או עקיף. קבוצת שלמה סיקסט הינה אחת מקבוצות הרכב הותיקות ביותר במדינת ישראל ונחשבת לחברה גדולה ומוכרת. כחלק מכך היא מתפעלת מוקד שירות לקוחות במספר טלפון של החברה, אשר תפקידו לקבל את שיחות הלקוחות, או המתעניינים החדשים בשירותי החברה השונים ולתת להם מענה לפנייתם. ניתן לפנות למוקד בכל שאלה בנושא של אחד משירותי החברה כגון ליסינג, השכרת רכבים, קניית רכבים ועוד.
שלמה סיקסט מספר טלפון מוקד – *6880

מוקד שלמה סיקסט – מספר טלפוןֿ
כל חברה תרצה שהלקוחות שלה יישארו תמיד מרוצים, לצורך כך היא משתדלת להעניק להם שירות מהיר ויעיל. כדי לעשות זאת מפעילה חברת שלמה סיקסט מוקד שירות לקוחות, הזמין עבור לקוחות החברה ומתעניינים חדשים בשירותיה. בין השירותים אותם תוכלו למצוא בחברת שלמה סיקסט ישנם שירותי קניית רכב יד ראשונה או שנייה, ליסינג תפעולי או מימוני לפרטיים חברות ומוסדות, השכרת רכבים בארץ ובעולם ועוד. פנייה למספר טלפון מוקד שירות לקוחות של חברת שלמה סיקסט תתבצע, בימים ראשון עד חמישי בין השעות 8:00 – 17:00. בימי שישי וערבי חג המוקד הטלפוני של חברת שלמה סיקסט יהיה זמין בשעות 8:00 – 12:00. במידה ואתם פונים שלא במהלך שעות הפעילות של המוקד, מומלץ ליצור קשר דרך אתר האינטרנט של החברה או באמצעות המייל שלה. באופן הזה תוכלו להיות בטוחים שפנייתכם התקבלה במערכת ושנציגי החברה יחזרו אליכם במהלך שעות הפעילות בתגובה.

שלמה סיקסט – טיפ
בטרם תפנו לטלפון של שלמה סיקסט מומלץ להכיר את הטיפים הבאים:

טיפ ראשון – היתרון הגדול של חברת שלמה סיקסט היא העובדה שהיא מרכזת עבור הלקוח שלה את מכלול שירותי הרכב שהוא זקוק להם, תחת קורת גג אחת. כך למעשה תוכלו לקנות רכב, לבטח אותו ולהנות משירותי דרך באותה חברה בדיוק. יתרון זה הוא משמעותי למי שלא רוצה להתעסק עם מספר חברות במקביל וכן יכול לחסוך ללקוח עלויות באופן משמעותי. לבירור פרטים נוספים אודות סוגי השירותים השונים, שמציעה ללקוחותיה חברת שלמה סיקסט וכן אודות החבילות המיוחדות המוצעות ללקוחות, ניתן להתקשר למספר טלפון מוקד שירות הלקוחות ושם ישמחו לעזור לכם.

אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות


שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין
אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *