סונול שירות לקוחות

סונול שירות לקוחות

1900-72-4867
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו
מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר שלכם.
לפניכם מידע על זמינות המוקד של מספר טלפון זה.

ימי ושעות פעילות המוקד
ימים א'-ה': 09:00 - 12:00
שישי: המוקד אינו זמין.

החברה – סונול שירות לקוחות

חברת סונול הינה אחת מארבעת חברות הדלק הגדולה במדינת ישראל. חברת וואקום אויל בשנת 1922 החלה לפעול בתחום הקמעונאי בארץ ישראל. החברה הקימה בסוף שנות העשרים מרכזים בעפולה שהייתה על הדרך הראשית לחיפה, בתל אביב ובמפרץ חיפה – תחנות דלק נפרשו ברחבי ארץ ישראל. שם החברה שונה בתחילת שנות השלושים ל- סוקוני ואקום. עד תחילת שנות השלושים פעלו בארץ ישראל רק שתי חברות של מכירת דלק – ושל וואקום אויל. עד סוף שנת 1935 נוספו אליהן גם מנטצ'ף ובל פטרול. לקראת סוף המנדט החזיקה של חמישים וחמישה אחוז עד שישים אחוז מהשוק, סוקוני עשרים וחמישה אחוז עד שלושים אחוז ומנטצ'ף עשרה אחוז עד חמישה עשר אחוז. שמה של חברת סונול כיום מהווה חיבור של שם משפחת הרוכשים ושמה הקודם של החברה סונ – אויל או בקיצור סונול. בשנת 1981 נמכרה חברת סונול לגרנית הכרמל השקעות בע"מ, אשר נמצאת כיום בשליטת קבוצת בורוביץ מוזס. בשנת 2005 ביקשו סונול וחברת דור אלון אישור של הממונה על ההגבלים העסקיים להתמזג, אולם הוא דחה את הבקשה. ערעור לבית המשפט – אישר את המיזוג, אולם ביוני בשנת 2006 ביטל בית המשפט העליון את הקביעה והעמיד על כנה את איסור הממונה להגבלים העסקיים על המיזוג.

אתר האינטרנט של חברת סונול – http://www.sonol.co.il/.

סונול שירות לקוחות – טלפון

כתובת – הגביש 6, נתניה. מספרי טלפון – מרכזייה – 09-8637777. שירות דלקנים – 09-8637757. מוקד הזמנות שמנים במתקנים חיפה – מספרי טלפון – 04-8658811 / 04-8658814.

מרחב דרום – מנהל הסניף – עמוס קרן – מספרי טלפון – 08-6237047 / 08-9327070.

מרחב מרכז – מנהל הסניף – דובי דור – מספרי טלפון – 02-6795275.

מרחב צפון – מנהל הסניף – מיקי אבריאל – מספרי טלפון – 04-8202106.

למשרות – דואר אלקטרוני – [email protected].

מנהל אגף שיווק – ירון כהן – מספר טלפון – 09-8637763, פקס – 09-8637990.

מנהל אגף רכש – אילן ראודניץ – מספר טלפון – 09-8637846, פקס – 09-8637982.

מנהל אגף טכנולוגיות המידע – איריס שיפרין – מספר טלפון – 09-8637871, פקס – 09-8854924.

סמנכ"ל תפעול והנדסה – עמיחי ברם – טלפון מספר – 04-8658805, פקס – 04-8676848.

סונול שירות לקוחות – מעניקה שירותים

– חברת סונול מקפידה לעמוד בסטנדרטים אשר מוכתבים על ידי חזון החברה. – היא עושה מאמצים רבים ומשקיעה משאבים ניכרים על מנת לעמוד בקדמת הטכנולוגיה, בדרישות הבטיחות ובתקני איכות הסביבה. – חברת סונול, על עובדיה ומנהליה, מחויבת לשיפור השירות ללקוחות שלה, לעמוד תמיד בחזית הטכנולוגיה ולשתף פעולה באופן מלא עם בעלי התחנות והסוכנים שלה. – חברת סונול בחרה להציב במרכז הפעילות שלה את ההתחייבות להעניק ללקוחות שלה יותר. יותר מאנרגיה, יותר מדלק, יותר משירות. בכל מפגש עם חברת סונול תגלו ערכים אשר תוכלו להזדהות עמם. – חברת סונול תמשיך לחדש וליזום, ללמוד ולהדריך, כל זאת מתוך ההכרה העמוקה שטובת הלקוח עולה תמיד בקנה אחד עם טובתה שלה ותוך שמירת קשר הדוק עם הלקוחות באמצעות שירות הלקוחות. – בין אם מדובר בסביבה האקולוגית, בסביבה העסקית או בסביבה האנושית – החברה מתחייבת לפעול בה בידידותיות מרבית. ביחד נהפוך את חברת סונול לחברה שהלקוחות שלה נהנים מערך מוסף לשירות שלה ולמוצרים שלה, שהשותפים לה רוצים לעבוד אתה, ושאיכות הסביבה היא נר לרגליה. – אבן היסוד לכלל הפעילות של חברת סונול היא ההקפדה על כללי האתיקה העסקית, תוך שמירה על אמות מוסר גבוהות. החברה מחויבת לפעול ביושר ובהגינות תוך פתיחות ושקיפות עם הלקוחות שלה, שותפיה ועובדיה בחברה.

סונול שירות לקוחות – טיפים

  • דלק סילוני מיועד לשימוש כדלק למנועי סילון / טורבינות גז תעופתיות. תוצר של זיקוק נפט גולמי. מכיל תוספים למניעת חמצון, תוסף לפיזור חשמל סטטי ותוסף למניעת קורוזיה ושיפור סיכות.
  • מזוט קל – דלק פחמימני אשר מכיל בעיקר שאריות זיקוק ויכול להכיל גם כמויות קטנות של דלק תזקיקי. עשוי להיות מוגדר גם כמזוט שצמיגותו ארבע מאות וחמישים שניות רדווד ב- מאה מעלות פרנהייט.
  • שמן הידראולי חמש מאות שישים – הוא שמן מינרלי אשר מיועד למערכות הידראוליות אשר פועלות בטמפרטורות נמוכות.
  • שמן הידראולי בצמיגות SAE 10 W אשר מכיל תוספים למניעת שחיקה, בלאי וחלודה. מיועד למערכות עזר הידראוליות ברכב משא ובמוסך.
  • שמני מ.ו.ל. – הם שמנים מינרליים , פרפיניים, בדרגת זיכוך גבוהה, איכותיים, בעלי מדד צמיגות גבוהה וללא תוספים.

סונול שירות לקוחות – שאלות נפוצות

שאלה: מה זה NANO LUB?

תשובה – NANO LUB הינו תוסף לשמן מנוע אשר מבוסס על פיתוח ננו טכנולוגיה ייחודי, התוסף שמיוצר על ידי חברת NANO MATERIALS יוצר שכבת הגנה על חלקי המנוע אשר גורמת להקטנת החיכוך ולהפחתת הבלאי.

שאלה: מה הוא סולר להסקה?

תשובה – דלק לתנורים, מבערים למתקני חימום שונים אשר פועלים ליצירת חום על ידי שריפת דלק פחמימני קל ובעל תכולת גופרית נמוכה. תכונות הזרימה בקור של דלק זה מותאמת לעונות השנה.

שאלה: מה הוא בנזין גולד תשעים וחמש?

תשובה – דלק נטול עופרת למנועי בנזין. מכיל תוספים דטרגנטיים לשמירה על ניקיון מזרקי הדלק, מערכת הדלק ושסתומי היניקה. מוצר איכותי אשר עומד בתקנים המחמירים ביותר.

שאלה: מה הוא בנזין תשעים ושמונה?

תשובה – דלק נטול עופרת למנועי בנזין אשר דורשים שימוש בבנזין בעל אוקטן תשעים ושמונה על פי הנחיות היצרן. יחד עם זאת ניתן להשתמש בבנזין זה בכלי רכב מונעי בנזין לצורך שיפור ביצועים. מכיל תוספים דטרגנטיים לשמירה על ניקיון מזרקי הדלק, מערכת הדלק ושסתומי היניקה. תכונות בנזין זה זהות לתכונות בנזין תשעים וחמש, זולת מספר האוקטן.

שאלה: מה זה גולדיזל?

תשובה – דלק למנועי דיזל אשר מכיל תוספים דטרגנטיים, תוספים לשיפור השריפה, תוספים למניעת הקצפה, קורוזיה – שיתוך ויציבות כימית. משפר ביצועי מנועי הדיזל בזכות התוספים שהוא מכיל. נקודת הסנינות של המוצר מותאמת לעונות השנה. מוצר איכותי אשר עומד בתקנים המחמירים ביותר.

שאלה: מה זה הליאר HPT – 15?

תשובה – שמן הידראולי אשר מכיל תוספים למניעת חמצון, חלודה, קצף ובלאי. מתאימים במיוחד לציוד מודרני הפועל בלחץ וספיקה גבוהים בתנאי בלאי חמורים. הליאר HPT – 15 הינו שמן בעל מדד צמיגות גבוה במיוחד VI = 180 לתפעול בתנאי טמפרטורה קיצוניים.

שאלה: מה פירוש המושג וולוקס 5500?

תשובה – שמן הידראולי סינתטי – PAO – שפותח כדי לענות לדרישות מיוחדות של יצרני ציוד תעשייתי וצבאי. וולוקס 5500 מכיל משככי קצף ותוספים למניעת שיתוך, חמצון ובלאי.

שאלה: מה זה סדרת הידרו AW?

תשובה – שמני הידרו AW הם שמנים הידראוליים מעולים, אשר מכילים תוספים למניעת חמצון, חלודה, קצף ובלאי. השמנים מתאימים במיוחד לציוד מודרני אשר פועל בלחצים גבוהים ובספיקות גבוהות במיוחד ובתנאים בהם עלולים להיווצר תנאי בלאי חמורים.

שאלה: מה זה סדרת הליאר HP?

תשובה – שמני הליאר HP הם שמנים הידראוליים, המכילים תוספים למניעת חמצון, חלודה, קצף ובלאי ולשיפור תכונות הזרימה. השמנים מתאימים במיוחד לציוד מודרני אשר פועל בלחץ ובספיקה גבוהים, בתנאי בלאי חמורים. שמני הליאר HP הם בעלי מדד צמיגות גבוה במיוחד לתפעול בתחום טמפרטורות רחב.

שאלה: מה זה סדרת הידרה NZ?

תשובה – שמני הידרה NZ הם שמנים הידראוליים נטולי אבץ, המכילים תוספים למניעת חמצון, חלודה, קצף ובלאי.

אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות


שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין
אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *