טרה מוקד טלפוני

טרה מוקד טלפוני

1900-72-4829
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו
מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר שלכם.
לפניכם מידע על זמינות המוקד של מספר טלפון זה.

ימי ושעות פעילות המוקד
ראשון: 08:30-16:00
ימי ב'-ה': 08:30-18:00. שישי: 08:30-13:30

טרה – סקירה כללית
חברת טרה הינה אחת מהמחלבות הגדולות ביותר בישראל. ניתן למצוא את מוצרי החברה השונים כמעט בכל בית אב בישראל. חברת טרה מספקת ללקוחות שלה מגוון רחב של מוצרי מזון חלביים מסוגים שונים. נוכל למצוא בין מוצרי החברה, מוצרים שונים לצורכי בישול ואפייה, גבינות, חלב, מעדנים מתוקים ואף מוצרים מיוחדים לילדים קטנים ותינוקות. את המוצרים השונים של רשת טרה ניתן לקנות בכל חנות מגדולה ועד קטנה. הרעיון העומד מאחורי המוצרים של חברת טרה, הוא להקנות הרגלי אכילה בריאים לילדים שלנו ולספק להם את כלל אבות המזון הנדרשים להם, במנות נכונות, יומיות וזמינות. במידה ואתם מעוניינים ליצור קשר עם מספר טלפון מוקד שירות הלקוחות של חברת טרה תוכלו לעשות זאת במהלך שעות הפעילות של המוקד. תוכלו לפנות למוקד בשאלות ובתלונות ופנייתכם תענה בהקדם האפשרי.
טרה מספר טלפון מוקד – 1800-777-333.

מוקד טרה – מספר טלפון
מספר טלפון מוקד חברת טרה פועל בימים ראשון עד חמישי בין השעות 8:30 – 18:00, למעט ימי ראשון, בהם המוקד יפעל עד השעה 16:00 בלבד. בימי שישי וערבי חג המוקד הטלפוני של חברת טרה יהיה סגור. ניתן להתקשר למספר טלפון מוקד שירות הלקוחות של חברת טרה בשאלות לגביי המוצרים השונים, תלונה על מוצר מקולקל שנרכש וקבלת זיכוי בגינו, התעניינות לגביי רשתות השיווק המשווקות את מוצרי החברה ועוד. במידה ואתם לא מקבלים מענה מהיר במספר טלפון מוקד שירות הלקוחות של חברת טרה, אתם מוזמנים לפנות לחברה באמצעות אתר האינטרנט שלה או באמצעות כתובת המייל שלה. ניתן לפנות לתלונות הציבור או שירות הלקוחות של החברה בכם שאלה או בעיה ונציגי החברה שהוכשרו לצורך כך, יוכלו לסייע לכם ויטפלו בפנייתכם בהקדם.

טרה – טיפ
בטרם תפנו לטלפון של טרה מומלץ להכיר את הטיפים הבאים:

טיפ ראשון – שנות האלפיים הביאו איתן את הצורך שלנו באוכל מוכן מראש וכמה שיותר מהר. אנחנו צריכים שהכל יהיה מהיר ונגיש ולפעמים שיקולי המהירות משכיחים מאיתנו את שיקולי הבריאות החשובים לא פחות אולי אף יותר. מאכלים מוכנים הם לרוב מכילים חומרים משמרים, אשר אינם בריאים כלל לגוף האדם, ועל אחת כמה עבור ילדים קטנים. במיוחד בשביל זה המציאו בטרה קו חדש של מוצרים בריאים לילדים, שאינם מכילים כלל חומרים משמרים. כמו כן נוכל למצוא בטרה מוצרים מתוקים מופחתי סוכר לילדים, מה שחשוב מאוד להתפתחות התקינה שלהם. לבירור אודות המוצרים החדשים השונים של חברת טרה, ניתן להתקשר למספר טלפון מוקד שירות הלקוחות של החברה.

אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות


שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין
אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *