תלמה מספר טלפון

תלמה מספר טלפון

1900-72-4870
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו
מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר שלכם.
לפניכם מידע על זמינות המוקד של מספר טלפון זה.

ימי ושעות פעילות המוקד
ימים א'-ה': 08:00-17:00
שישי: לא ידוע.

תלמה – סקירה כללית
תלמה הינה חברת מזון גדולה וותיקה בישראל. חברת תלמה הוקמה בשנת 1947, כשתפקידה הוא לייצר ולשווק מוצרי מזון מסוגים שונים לקהל הלקוחות שלה. את מוצרי תלמה נוכל להשיג אצל המשווקים המורשים. בין מוצרי החברה נמצא דגני בוקר, חטיפים שונים, ממרחים ואפילו מיונז וחרדל. כמעט כל מוצר מזון קיים בתלמה ולחברה יש לקוחות קבועים אשר צורכים מאז ומתמיד על מוצרי המזון של תלמה. בין המוצרים נמצא מוצרי מזון בסיסיים, לצורך הכנת אוכל, או מוצרי מזון מוגמרים לצריכה מהירה ומיידית. במידה ואתם מתעניינים בבירור לגביי ערכים תזונתיים באחד ממוצרי החברה, התעניינות לגביי רשתות בהן ניתן לרכוש את מוצרי החברה, תלונה על מוצר מקולקל וכו׳, אתם מוזמנים לפנות למספר טלפון מוקד שירות הלקוחות של חברת תלמה. בנוסף תוכלו לפנות למוקד החברה באמצעות כתובת המייל שלה, או באמצעות אתר האינטרנט שלה.
תלמה מספר טלפון מוקד – 1-800-780-780.

מוקד תלמה – מספר טלפון
אל מוקד שירות הלקוחות של חברת תלמה תוכלו לפנות בצורה טלפונית בימים ראשון עד חמישי בין השעות 8:00 – 17:00. בימי שישי וערבי חג המוקד הטלפוני של חברת תלמה יהיה סגור. או לחילופין תוכלו לפנות באמצעות עמוד הפנייה הישירה באתר האינטרנט של החברה או באמצעות כתובת המייל שלה. לחברת תלמה ישנה גם מחלקת תלונות הציבור, באמצעותה תוכלו להפנות תלונות ממוקדות אודות התנהלות החברה, עובדיה ומוצריה. שירות הלקוחות של החברה ישמח לקבל את פניותכם בנושאים, כמו מוצרים מקולקלים ובקשת החזר ופיצוי כספי, בירור לגביי רשתות שיווק בהם ניתן למצוא את מוצרי החברה, הצעות ייעול וכו׳. חברת תלמה, כמו כל חברה שמכבדת את עצמה ואת לקוחותיה, מנסה להעניק ללקוחות שלה את השירות הטוב ביותר האפשרי ולכן היא מקפידה להעניק מענה איכותי וזמין עבור הלקוחות הללו. בכל שאלה או בעיה, אל תהססו לפנות למספר טלפון מוקד שירות הלקוחות שלה.

תלמה – טיפ
בטרם תפנו לטלפון של תלמה מומלץ להכיר את הטיפים הבאים:

טיפ ראשון – במידה ונתקלתם במוצר תקול של חברת תלמה, לרוב תקחו את המוצר ותחזירו אותו לסופר ממנו רכשתם אותו. בסופר יקחו את המוצר ויעניקו לכם החזר כספי בגינו. אך לא רבים יודעים שישנה אפשרות גם אחרת והיא לדווח ישירות למספר טלפון מוקד שירות הלקוחות של תלמה על אותו מוצר מקולקל. במקרה של דיווח על מוצר, תתבקשו לספק מספר סיריאלי של המוצר, זאת כדי שהחברה תוכל לבדוק ממה נבעה התקלה במוצר ולטפל בה, כדי שהיא לא תשנה. כך תעשו שירות לחברה וללקוחותיה האחרים וגם תהנו מפיצול מוגדל, שערכו גבוה יותר בצורה משמעותית מערכו של המוצר שרכשתם.

אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות


שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין
אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *