תנובה מספר טלפון

תנובה מספר טלפון

1900-72-4804
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו
מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר שלכם.
לפניכם מידע על זמינות המוקד של מספר טלפון זה.

ימי ושעות פעילות המוקד
ימים א'-ה': 8:00 - 18:00
שישי: 8:00 - 12:00

תנובה – סקירה כללית
חברת תנובה היא אחת החברות הגדולות בישראל לייצור ושיווק מזון. חברת תנובה קיימת בישראל קרוב למאה שנה והיא החלה את דרכה בייצור ושיווק מוצרי חלב ללקוחותיה. עם הזמן גדלה והתפתחה חברת תנובה והחלה לשווק גם מוצרים בתחומים אחרים, כמו ביצים, עופות, ירקות ופירות ועוד. מוצרי המזון של חברת תנובה מפוקחים כל הזמן והם כשרים על פי הרבנות. את המוצרים השונים תוכלו למצוא בכל רשתות המזון בישראל וכיום לא קיים בית כמעט שלא צורכים בו באופן קבע את מוצרי תנובה. בין מוצרי תנובה נמצא מוצרים כמו שוקו, גבינות שונות, עופות, נקניקים, חלב וגם מותגים מוכרים אחרים, כמו מותג סנפרוסט, טירת צבי, עמק ועוד. את כל המוצרים של החברה תוכלו לקנות ברשתות השיווק ולקבל שירות עבורם על ידי פנייה למספר טלפון מוקד שירות לקוחות חברת תנובה. רכשתם מוצר של חברת תנובה או של אחת מחברות הבת שלה? המוצר אינו תקין? התקשרו באופן מיידי למספר טלפון מוקד שירות הלקוחות של חברת תנובה ותקבלו את הפיצוי המגיע לכם.
תנובה מספר טלפון מוקד – 1800666244.

מוקד תנובה – מספר טלפון
רכשתם מוצר מקולקל? רוצים להתעניין לגביי המוצרים החדשים של החברה? פתחתם חנות ואתם מעוניינים לשווק את מוצרי חברת תנובה? בכל שאלה או פנייה, ניתן ליצור קשר עם מספר טלפון מוקד שירות הלקוחות של חברת תנובה. ניתן לפנות למספר טלפון מוקד חברת תנובה בכל שאלה בנושאים משתנים, כמו בירור פרטים לגביי מוצרים שונים של החברה, קשרים עיסקיים עם חברות אחרות, מבצעים ברשת, תלונה על מוצר מקולקל ועוד. בכל שאלה או פנייה ניתן להתקשר למוקד, שם יענו לכם נציגי החברה ויטפלו בפנייתכם. אל מספר טלפון מוקד שירות הלקוחות והמכירות של חברת תנובה, ניתן להתקשר במהלך שעות הפעילות הקבועות של המוקד והן בימים ראשון עד חמישי בין השעות 8:00 – 18:00. בימי שישי וערבי חג המוקד הטלפוני של חברת תנובה יהיה פעיל בין השעות 8:00 – 12:00.

תנובה – טיפ
בטרם תפנו לטלפון של תנובה מומלץ להכיר את הטיפים הבאים:

טיפ ראשון – חברת תנובה מקפידה ומאמינה בתזונה נכונה המותאמת לכל גיל. זאת הסיבה כי אתר האינטרנט של החברה מתעסק רבות בנושא התזונה הנכונה לכל אדם ואדם לפי גילו. באתר האינטרנט של חברת תנובה תמצאו פירוט לגביי תזונה נכונה ומה היא כוללת בכל גיל, כגון לפעוטות ותינוקות עד גיל 3, ילדים מגיל 4 ועד גיל 12 ובני נוער בני 13 ועד גיל 18. בשאלות נוספות ניתן כמובן לפנות תמיד למספר טלפון מוקד חברת תנובה, שם נציגי המוקד ישמחו לענות לפנייתכם.

אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות


שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין
אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *