טורנדו מוקד טלפוני

טורנדו מוקד טלפוני

1900-72-4785
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו
מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר שלכם.
לפניכם מידע על זמינות המוקד של מספר טלפון זה.

ימי ושעות פעילות המוקד
ימים א'-ה': 8:30-16:30
שישי וערבי חג: 8:30-12:30

טורנדו – סקירה כללית
חברת טורנדו היא חברה המספקת שירותי מיזוג אוויר והתקנת מערכות מיזוג אויר מורכבות בבית ובעסק שלכם. חברת טורנדו נחשבת לחברה ותיקה בשוק הישראלי, כאשר הוקמה בסוף שנות השמונים והציעה שירותי מיזוג אויר ללקוחות פרטיים ועיסקיים. כיום נוכל למצוא בחברת טורנדו מאות דגמים של מזגנים בטווחי, מחירים שונים וכן לצרכים שונים, החל מצרכים ביתיים וכלה בצרכים מורכבים יותר לעסקים ומוסדות. חברת טורנדו מאפשרת ללקוח שלה לבחור את המזגן המתאים לו ביותר מבחינת תפקוד, תפוקה, תכונות וכן גם מבחינת העיצוב והמחיר. כדי לקבל פרטים נוספים אודות החברה ומוצריה, וכן לקבל הצעת מחיר מסודרת למוצר מסויים שמתאים לכם יותר, תוכלו ליצור קשר ישירות עם מספר טלפון מוקד שירות הלקוחות של החברה. ניתן גם להיכנס לאתר הבית של החברה ושם לקרוא מידע נרחב אודות השירותים של החברה וכן על מוצריה. חברת טורנדו מספקת ללקוחות שלה לא רק מוצרים, אלא גם שירותי תיכנון והקמה של מערכות מיזוג, התקנה ותמיכה בשעת הצורך.
טורנדו מספר טלפון מוקד – 1700-501550.

מוקד טורנדו – מספר טלפון
שעות הפעילות במוקד שירות הלקוחות של חברת טורנדו הן בימים ראשון עד חמישי בין השעות 8:30 – 16:30. בימי שישי וערבי חג מוקד שירות הלקוחות של חברת טורנדו פועל בשעות 8:30 – 12:30. ניתן לפנות למוקד שירות הלקוחות בשאלות כמו בירור לגביי מוצרי החברה, קבלת הצעת מחיר, הזמנת טכנאי במסגרת אחריות על מוצר ועוד. חברת טורנדו הינה חברת מיזוג אויר גדולה מאוד בישראל והיא מציעה ללקוחות מוצרי מיזוג אויר שונים, כאשר קיים מגוון רחב של מוצרים בסוגי תפוקה, מחיר ועיצוב שונים. כך למעשה כל לקוח יכול לבחור לעצמו את המוצר המתאים לו ביותר מבחינה עיצובית, תפקודים ואף מבחינת המחיר שלו. ניתן לפנות למוקד שירות הלקוחות של חברת טורנדו באמצעות מספר הטלפון של המוקד, או באמצעות הפנייה הישירה באתר האינטרנט של החברה, או לחילופין באמצעות כתובת המייל שלה.

טורנדו – טיפ
בטרם תפנו לטלפון של טורנדו מומלץ להכיר את הטיפים הבאים:

טיפ ראשון – עוברים לדירה חדשה ומתעניינים במערכת מיזוג? מתלבטים איזה מזגן להתקין בשיפוץ הקרוב? ברוב המקרים תתלבטו בין שתי אופציות, האחת היא מיזוג רגיל והשנייה היא מיזוג בשיטת אינוורטר. אינוורטר הינה שיטת מיזוג חסכונית, שמאפשרת לכם לקרר רק את האיזור המתאים לכם בחלל הבית וכן גם משתמשת במינימום אנרגיה לצורך כך. לרוב אנחנו נעדיף את המזגן הרגיל משום שהוא זול משמעותית ממזגן אינוורטר, אך למעשה בחישוב לטווח ארוך נגלה שהאינוורטר, על אף היותו מזגן יקר יותר, הוא חוסך לנו את העלות שלו ואף יותר מכך.

אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות


שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין
אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *