וריפון מוקד טלפוני

וריפון מוקד טלפוני

1900-72-4818
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו
מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר שלכם.
לפניכם מידע על זמינות המוקד של מספר טלפון זה.

ימי ושעות פעילות המוקד
ימים א'-ה': 8:00 - 22:30
שישי וערבי חג: 8:30 - 14:00

וריפון – סקירה כללית
חברת וריפון הינה, חברה שכלל עיסוקה הוא בייצור, שיווק ותחזוקה של מערכות תשלום מאובטחות. חברת וריפון עוסקת בעיקר בתחום העיסקי ולקוחותיה הם בעלי עסקים קטנים עד גדולים. בין המוצרים והשירותים השונים אותם מציעה חברת וריפון ללקוחותיה העיסקיים קיימים מוצרים כמו קופות רושמות, מכשירים ייעודיים לצורך סליקת אשראי בחנות, או בבית עסק אחר, תוכנות לניהול רשת קמעונאית ועוד. למעשה חברת וריפון היא הפתרון שלך לכל סוג של עסק, במידה ואתה מעוניין לנהל מערכת של תשלום וסליקה בעסק שלך. במידה ואתם מתעניינים במוצרי חברת וריפון, או לחילופין בשירות טכני, או שירות לקוחות לגביי מוצר שכבר רכשתם בעבר, אתם מוזמנים ליצור קשר עם מספר טלפון מוקד חברת וריפון, או לחילופין לפנות אליה באמצעות כתובת המייל שלה, או באמצעות אתר האינטרנט שלה. באתר זה תוכלו גם להתרשם ממגוון המוצרים שיש לחברת וריפון להציע ללקוחותיה העיסקיים.
וריפון מספר טלפון מוקד – 03-9029740.

מוקד וריפון – מספר טלפון
אל מוקד חברת וריפון תוכלו לפנות בכל פנייה או שאלה, במהלך שעות הפעילות של מספר טלפון מוקד והן בימים ראשון עד חמישי בין השעות 8:30 – 16:30. בימי שישי וערבי חג מוקד שירות הלקוחות של חברת וריפון יהיה סגור. ניתן לפנות למוקד במידה ואתם צריכים עזרה טכנית, בין אם ייעוץ טכני טלפוני לטיפול בתקלה, או בבעיה במערכות החברה, או לקריאת שירות של טכנאי בבית העסק שלכם. בנוסף תוכלו להתקשר למספר טלפון מוקד וריפון, במידה ואתם מתעניינים בפרטים לגביי המנוי או שינוי פרטים במנוי, עדכון אמצעי תשלום וכו. ניתן להתקשר למוקד גם לברר על מוצרים חדשים של החברה, או שדרוג של מוצרים קיימים בעסק שלנו, כמו לדוגמא קופה רושמת, מערכות לניהול מלאי, מערכות לסליקת אשראי מסוגים שונים ועוד. בכל שאלה או פנייה ניתן ליצור קשר עם מספר טלפון מוקד וריפון ונציגי החברה המקצועיים ישמחו לעזור.

וריפון – טיפ
בטרם תפנו לטלפון של וריפון מומלץ להכיר את הטיפים הבאים:

טיפ ראשון – כאשר אנחנו פותחים עסק, אחד הדברים שהכי מלחיצים אותנו זה נושא הכסף והגבייה מהלקוחות. קופה היא משהו שדורש תחזוקה ושמירה ובמיוחד בשבילנו פיתחו בחברת וריפון את המוצר קופה ממוחשבת. קופות רושמות ממוחשבות מציעות פתרונות משתלמים לסוגי עסקים מסויימים, שקופות רושמות רגילות פחות מתאימות להם. הקופות הממוחשבות של חברת וריפון מציעות לך בעך העסק את הפיתרון המקיף לביצוע תהליכי מכירה מלאים וניהול של הכסף הנכנס לבית העסק באופן הטוב ביותר. ניתן לרכוב עמדת מכירה בודדת ועד לניהול רשת קימעונאית שלמה, באמצעות קופות ממוחשבות של חברת וריפון. לבירור פרטים נוספים לגביי מוצר ייחודי זה, ניתן להתקשר למספר טלפון מוקד חברת וריפון.

אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות


שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין
אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *