אקסלנס מספר טלפון

אקסלנס מספר טלפון

1900-72-4819
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו
מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר שלכם.
לפניכם מידע על זמינות המוקד של מספר טלפון זה.

ימי ושעות פעילות המוקד
ימים א'-ה': 9:00-17:00
שישי: לא ידוע.

אקסלנס – סקירה כללית

בבית ההשקעות אקסלנס תמצאו מגוון אפיקי השקעה מתקדמים לכלל סוגי הלקוחות. לחברת אקסלנס מספר חברות בת, אשר נותנות ללקוחות החברה פתרון כולל לכלל סוגי ההשקעות הנדרשות לו באופן פרטני. תוכלו למצוא אפיקי השקעה לטווח הארוך וגם לטווח הקצר ולקבל ייעוץ מקיף והמלצה מה לעשות עם כספי ההשקעה שלכם וכיצד הם יוכלו להניב לכם את התשואה הגבוהה ביותר. כדי לקבל פרטים נוספים אודות מסלולי ההשקעה השונים וכן לתאם פגישה עם יועץ השקעות מומחה מטעם בית ההשקעות אקסלנס, ניתן ליצור קשר עם מספר טלפון מוקד שירות הלקוחות של החברה. חברת אקסלנס הינה אחת מחברות ההשקעות הגדולות בישראל והיא מנהלת מעל לשמונים מיליארד ש"ח של כספי לקוחותיה, באפיקי ניהול שונים.

אקסלנס מספר טלפון מוקד – 03-7536655.

מוקד אקסלנס – מספר טלפון

במידה ותרצו לקבל מידע על מסלולי ההשקעה השונים של חברת אקסלנס, כל שתצטרכו לעשות הוא להתקשר למספר טלפון מוקד אקסלנס, שם יענו לכם נציגים שעברו הכשרה ייחודית בתחום ההשקעות והם יוכלו לסייע לכם לקבל את ההחלטה הנכונה, מה לעשות עם הכסף שלכם. בנוסף הם יוכלו לכוון אתכם ואפילו לתאם לכם פגישה עם יועץ השקעות מוסמך מטעם החברה. בחירת בהשקעה בחברת השקעות גדולה, הינה בעלת יתרונות רבים, עליהם תוכלו לשמוע גם כן באותה שיחת טלפון. כדי לדבר עם נציג שירות מטעם החברה, תוכלו ליצור קשר עם המוקד במהלך שעות הפעילות שלו והן בימים ראשון עד חמישי בין השעות 9:00 – 17:00. בימי שישי וערבי חג המוקד הטלפוני של חברת אקסלנס יהיה סגור. במידת הצורך תוכלו גם לשלוח מייל לנציגי השירות בכתובת [email protected], או לפנות ישירות דרך האתר בעמוד הפנייה הישירה בכתובת https://www.xnes.co.il/home/Contact_Us.aspx.

אקסלנס – טיפ

בטרם תפנו לטלפון של אקסלנס מומלץ להכיר את הטיפים הבאים:

טיפ ראשון – בתנאי ריביות הבנקים של היום, אנשים רבים מוצאים את עצמם עם כספים נזילים לצורכי השקעה, ללא פתרון. הם מצד אחד מפחדים מאוד לשים את הכסף בבורסה ובכך לסכן אותו, ומצד שני גם לא משתלם להם להשאיר את הכסף בחשבון הבנק. לקנות נדל"ן לא תמיד בא בחשבון, אם כך מה עושים? בדיוק לשם כך קיימים אפיקי השקעה סולידיים יותר בבתי ההשקעות השונים. למשל, החל משנת 2002 נחשבת חברת אקסלנס לחדשנית בתחום אגרות החוב המובנות. היא הנהיגה יוזמה חדשה בשוק ההון הישראלי, אשר מאפשר הנפקת אגרות חוב סחירות, אשר מבטיחות למשקיע בהן החזר מלא של קרן ההשקעה. באופן הזה אולי לא תמיד תרוויח על הקרן שלך, אך לעולם לא תפסיד את הקרן עצמה, שזה יתרון משמעותי בתחום ההשקעות. כיום קיימות 10 סדרות של אגרות חוב "הרים" הנסחרות בבורסה לני"ע בת"א.

אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות


שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין
אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *